Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane III 2.0 tce 2009 24900pln


Jcube

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2-0tbenzyna180kmmanualxenonoskoraserwisprzebieg-na-fakturze-ID6DUIMB.html#50cccd821d

VIN: VF1KZ0K0642389009
Numer rej: WR913EP
Data pierwszej rejestracji: 05/01/2010

 

Jutro jadę obejrzeć, ale przeglądając rocznik 2014 z 1.5dci nie wiem czy to ma sens.

Jak będzie igła to mam zamiar kupić, co myślicie coś zwraca waszą uwagę? niestety aso zamknięte w weekend ? 

Wykupiłem przy okazji raport chyba git, przynajmniej tak twierdzi raport chociaż właściciele to dość długa lista ?

3 sprawdzenia w kwietniu potem nic, naprawa?

scrnli_9-07-2021_22-15-32.png

scrnli_9-07-2021_22-19-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jcube napisał:

Jak będzie igła to mam zamiar kupić,

Silnik 2.0 /16 V/ TCe/ F4Rt  - to najlepszy produkt reno;

  - moc, dynamika,  przyspieszenie  oraz trwałość to największe atuty tej jednostki ;

       - zawory -hydrauliczna regulacja,

       - wtrysk paliwa pośredni,

  - turbo;

       - włącza się już od 1200 obr./min,

       - M max = 300 Nm - uzyskujemy już przy 2250 obr/min ,

- po zakupie wymiana ;

      - rozrządu,

      - oraz elastycznego koła pasowego wału napędowego,

- sprawdzenie auta - stacja diagnostyczna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jcube napisał:

Jak będzie igła to mam zamiar kupić

Te samochody tyle kosztują więc jak będzie ok to bierz. W podobnej cenie mojego brałem tylko z już udokumentowanym wymienionym rozrządem.

 

24 minuty temu, Andrzej-2010 napisał:

oraz elastycznego koła pasowego wału napędowego,

Co to takiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem auto zobaczyć , rozbita szyba , niedziałające czujniki parkowania , tylna klapa rdziewieje od wewnętrzej strony od dołu, dzrzwi pasażera i kierowcy strzelają przy otwieraniu, lusterko skrzypi przy składaniu, blok silnika z mocnym nalotem, śruby i niektóre zawiasy z nalotem rdzy. nie wiem czy kupiłbym za 18k. Tylny zderzak ociera o reflekor (ciasno) . nie stuka nic w zawieszeniu silnik ok. Odpryski lakieru  Trochę przehypowane te 2.0tce jak dla mnie fajnie że ten silnik jest niezniszczalny szkoda tylko że cała reszta samochodu nie jest już taka trwała.

Edytowane przez Jcube
brak przecinków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 13-letniego auta ;

  - te niedomagania, to małe usterki do szybkiego usunięcia 

27 minut temu, Jcube napisał:

nie stuka nic w zawieszeniu, silnik ok.

Jaki stan hamulców??

Jaki stan środka auta?

Zorientuj się ile kosztuje ;

  - wymiana rozrządu + koło pasowe oryginał wału,

  - wymiana szyby,

Negocjuj cenę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybę ma wymienić, co do środka to skóra od boku fotela pęknięta standard, nie ma przecięć , weluron  na podłodze i w bagażniku bez przetarć w niezłym stanie, skóra zmęczona , tylna szyba porysowana w 4 miejscach przez nieistniejące wycieraczki. odpuszczam całkowicie 2.0tce powybierane wszystko jak na promocji karpia w lidlu, dla mnie 25k to górna granica i też wymagania mam większe do takiego auta , skóra na kierownicy i gałce wymęczona, nie pamiętam żeby były jakieś przetarcia , przyciski nie powycierane, ale nie oszukujmy się nie ma opcji na negocjację ceny do 17k , 32% . musiałbym mu zaproponować 11k żeby takie coś wynegocjować . 

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt  5.6 :!: - Prezes

 

3 godziny temu, CzechuXX napisał:

Papuga :?: 

w paru miejscach sprawdzałem było ok ale to był jego miernik więc nie przywiązywałem do tego większej wagi wagi

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt  5.6, 5.9 :!: - Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!