Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wystający kabelek pod R-Linkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czyszcząc samochód zauważyłem, ze pod R-Linkiem wystaje mi kabelek w Megane IV. Na pewno on sam się nie wysunął bo jest spora wtyczka. Czy ktoś ma pojęcie co to może być i za co odpowiada oraz jak go schować?

Wszystko od klimatyzacji, kamerki, radia i innych funkcji działa więc nie wiem co to może być. Czy możliwe, że taka wtyczka nie jest podłączona do niczego?

Dodatkowo przez tę szczelinę między radiem a tym schowkiem nie zmieszczę wtyczki. Jak najłatwiej coś zdemontować aby schować ten kabelek za radiem?

kabelek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcinDe Auto używane, ale raczej tego nie miało. jakoś na wiosnę montowałem kamerkę tylną w ASO więc na pewno wyciągali radio bo nie miałem wiązki i wydaje mi się, że może oni coś nie schowali wtedy (ale to tylko przypuszczenie). Pytanie jak to najłatwiej schować (co zdemontować) i czy to nie jest coś istotnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PT2019 napisał:

jakoś na wiosnę montowałem kamerkę tylną w ASO

To jest niepotrzebna wtyczka od wiązki kamerki. Wiązki robią uniwersalne. W Twoim przypadku kamerka została podłączona bezpośrednio do głównej wtyczki r-linka za pomocą konektorów.

1999119034_Beztytuu.thumb.jpg.dcb9605c195e428200eeb877204d0ec6.jpg

Możesz ją schować. Spróbuj podważyć "szczelinę" i ją wsunąć. 

Obejdzie się bez czasochłonnego demontażu konsoli.

 https://www.youtube.com/watch?v=BrEyNMs-CzU

 

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 11.08.2021 o 13:02, sylwekdm napisał:

To jest niepotrzebna wtyczka od wiązki kamerki

Temat stary,ale pewnie nie jeden zadaje sobie takie pytanie po co ten kabel.

Moim zdanie jest to instalacja pod wewnętrzne ledy/multisense.

Ja również mam ten kabelek i wątpie by 30cm kabla było łączone,ponieważ inny kolor kabli jest przy kostce tej ze zdjęcia i inny kolor kabli jest przy kostce do r-linka.

Poza tym takie same luźne kostki są w tunelu środkowym stąd wniosek,że jest to do multisensa.

Edytowane przez tomi222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!