Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naprawa lusterek klamki drzwi scenic III


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich
Od pewnego czasu mam problem z otwieraniem drzwi w scenic III.
Wczoraj doszedłem dlaczego tak się dzieje.
Na klamkach od wewnątrz są takie okrągłe jakby lusterka i na 3 klamkach mam je trochę powycierane.
Na czwartej klamce gdzie lusterko jest dobre działa idealnie otwieranie.
W tych trzech jak podłożę małe lustereczko to również działa idealnie.
Macie może jakiś patent na naprawę tych odbłyśników tak aby nie kupować nowych klamek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim ja mam pytanko trochę z innej beczki. Chodzi mi o funkcję hands free.  Wychodząc z samochodu i oddalając się od niego auto zamyka się automatycznie , ale wkładając rękę za klamkę nie chce się sam otworzyć. Dodam, że wymieniłam już baterie w karcie I ostatnio miałam rozładowany akumulator. Czy to może być wina słabego akumulatora? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Martynaa93 napisał:

Czy to może być wina słabego akumulatora?

Nie, to nie akumulator.  Wcześniej wszystko działało prawidłowo? Masz przyciski we wszystkich klamkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Martynaa93 napisał:

Hej wszystkim ja mam pytanko trochę z innej beczki. Chodzi mi o funkcję hands free.  Wychodząc z samochodu i oddalając się od niego auto zamyka się automatycznie , ale wkładając rękę za klamkę nie chce się sam otworzyć. Dodam, że wymieniłam już baterie w karcie I ostatnio miałam rozładowany akumulator. Czy to może być wina słabego akumulatora? Pozdrawiam

Po zamknięciu samochodu z pilota w moim m3 hands free nie działa , muszę go odpalić wyjść wtedy normalnie działa zamyka się przy oddaleniu i otwiera przy włożeniu ręki między klamkę ale jak znów nacisnę zamykanie pilotem to znów jest to tak jakby zdezaktywowane -pomaga zapalenie samochodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!