Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Radia Megane 3


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Od dłuższego czasu dzięki forum , naprawiam i modernizuje sobie swoją Meganke 3 z 2.0 turbo . Mam Meganke ph1 , radio arkamys z BT i navi Carminat tom toma . Głośniki wszystkie  wrzucone z Laguny z systemu Cabasse , całość dopełnia skrzynka aktywna w bagażniku Blaupunkt GTB 8200  i wygłuszenie drzwi przy okazji wymiany głośników. Nie jestem audiofilem ,ale zestaw który mam aktualnie mnie w zupełności zadawala .  Czytałem na Niemieckim forum , że jest możliwość aktualizacji radia w Megance 3 ph1 i innych fazach , dzięki czemu otrzymujemy kilka dodatków i poprawek ustawień akustysznych . Zależy mi głównie na tym ,aby podczas odtwarzania muzyki z BT poprzez Spotify , były wyświetlane tytuły aktualnych utworów . Niestety seryjnie jest to ukazywane jako napis   ścieżka audio. Jak to jest u Was w nowszych radiach ? pokazuje Wam utwory ? Da się aktualizować takie radio ? W sumie nie chciałbym zmieniać na poliftowe , bo krąży o nich wiele informacji na temat kiepskiej jakości dźwięku i przycinającym się interfejsie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata temu w ASO mi zaktualizowali. Wyświetla normalnie tytułu i wykonawców piosenek. Ostatnia wersja to zdaje się 93.11 czy jakoś tak, musiałbym zobaczyć w samochodzie aby dokładnie ci powiedzieć jaką mam wersje softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 9.02.2022 o 23:27, malinex3 napisał:

Witajcie . Od dłuższego czasu dzięki forum , naprawiam i modernizuje sobie swoją Meganke 3 z 2.0 turbo . Mam Meganke ph1 , radio arkamys z BT i navi Carminat tom toma . Głośniki wszystkie  wrzucone z Laguny z systemu Cabasse , całość dopełnia skrzynka aktywna w bagażniku Blaupunkt GTB 8200  i wygłuszenie drzwi przy okazji wymiany głośników. Nie jestem audiofilem ,ale zestaw który mam aktualnie mnie w zupełności zadawala .  Czytałem na Niemieckim forum , że jest możliwość aktualizacji radia w Megance 3 ph1 i innych fazach , dzięki czemu otrzymujemy kilka dodatków i poprawek ustawień akustysznych . Zależy mi głównie na tym ,aby podczas odtwarzania muzyki z BT poprzez Spotify , były wyświetlane tytuły aktualnych utworów . Niestety seryjnie jest to ukazywane jako napis   ścieżka audio. Jak to jest u Was w nowszych radiach ? pokazuje Wam utwory ? Da się aktualizować takie radio ? W sumie nie chciałbym zmieniać na poliftowe , bo krąży o nich wiele informacji na temat kiepskie

Czy głośniki cabasse pasuja bez problemowo czy trzeba dokonywać przeróbek? Czy udało sie zaktualizować radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!