Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane II 2005 1.5 dCi wymiana lusterek na elektryczne


hymmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Aktualizacja tematu. Już nie szukam części. Znalazłem wszystko poza wiązką drzwi. Ciężki temat, nigdzie nie można kupić albo nie obsługuje elektrycznie składanych lusterek albo sprzedane. Gdyby ktoś szukał części informuje. Do Megane 3 nie szukajcie wiązki, dużo łatwiej i szybciej a co najważniejsze taniej dorobić samemu brakujący kabel a dokładnie 3. 1 od lusterka pasażera do słupka. 2 od lusterka kierowcy do modułu ( moduł przy silniku od podnoszenia szyby ). 3 od słupka po stronie kierowcy do modułu ( do składania lusterka po stronie pasażera ). Gdzie należy wpiąć nowe piny ( kable ) jest wszystko w schematach w początkowych postach jak nie ogarniasz napisz pomogę. Kupiłem najtańszą wiązkę byle jaką do tego modelu aby przełożyć piny do mojej wiązki koszt 30zl. Do tego trzeba kupić panel z przełącznikami do obsługi składanych lusterek 50zł może być od senic 3 są takie same i moduł przy silniku do podnoszenia szyby do Megane 3 nadaje się taki o nr. 807310246R 80zł. No i potrzebne same lusterka. Ja kupiłem nowe zamienniki koszt 1szt. to 229zł. A i jak by ktoś wpadł na pomysł że jednak dopasuje wiązkę drzwi od innego modelu. Wtyczki i wyposażenie w Lagunie 3 i Senic 3 są takie same ale układ kabli w module już inne i nie podejdzie. Jak masz 5d to od 3d nie będzie bo nie ma obsługi sterowania szybami i blokadą zamka z tyłu. Z tego samego powodu od Megane 3 CC też nie pasuje. Chyba tyle masz pytania pisz śmiało.

Edytowane przez compex19
Aktualizacja tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam mam takie zapytanie bo w mojej megi sa lusterka boczne sterowane recznie a chce wymienić je na elektryczne bym mogł na drzwiach w samochodzie je ustrawiać i tu moje pytanie czy w wiazce w drzwiach sa piny do podłaczenia takich lusterek czy nie ma?? i drugie pytanie jak można naprawić linke w fotelu do odsuwania i przestawiania foteli przednich?? czy lepiej kupic cały fotem sprawny??

Przeniesione do istniejącego tematu aniewa

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: - aniewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!