Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane II 2005 1.5 dCi wymiana lusterek na elektryczne


hymmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Koledzy mam już wszystko - lusterka, moduł, panel i wiązki.

 

Niestety mam auto z 2013 po liftingu, a tam wiele przewodów okrojono i dopasowano do konkretnej wersji - przykładem jest brak instalacji alarmowej.

Czy mogą mi koledzy sprawdzić i najlepiej pokazać na wtyku w słupku który pin jest odpowiedzialny za połączenie pomiędzy drzwiami. U kolegów, którzy domontowali lusterka składane generalnie był ten przewód ale mam obawę, że u mnie go nie będzie, jak już okazało się w paru przypadkach...

 

Dodano: 13 wrz 2016 - 09:54

Nikt nie che pomóc a graty leżą... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdź przejście między złączem R3 pin o numerze C10 strony kierowcy i R4 też pin C10 od strony pasażera.

 

Dodano: 23 wrz 2016 - 22:52

Pewnie już wiesz ale odpowiadam dla potomnych nie.

Przy składanych mają 10 pinów lusterko od kierowcy i 8 od pasażera.

post-92142-0-69207200-1474662818_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sprawdź przejście między złączem R3 pin o numerze C10 strony kierowcy i R4 też pin C10 od strony pasażera.

 

Złącze R3, o którym kolega pisze to które bo chyba nie w słupku? Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat chyba umarł.. Ale spytam. W Scenic Grandzie III z 2009 generalnie nie mam składanych lusterek lecz ostatnio przy próbie wymiany tulejek ogranicznika w drzwiach kierowcy zauważyłem że mam w kostce na drzwiach 10 pinów..... Z tej kostki bezpośrednio do lusterka idzie już tylko 9. Czy dobrze rozumiem że to świadczy iż instalacja jest przygotowana? 

PS. Na fotkach ww kostka przymocowane do drzwi kierowcy z 

10 pinami

DSC_0123-01.jpeg   DSC_0122-01.jpeg

 

 

Edit:

Wszystko poskładałem do kupy i nie działa składanie. Możliwe że trzeba aktywować clipem?

Ktoś tu wyżej pisał że nie musiał i mnie to trochę myli...:/

Edit:

Wszystko już ogarnięte, działa pięknie.

Jakby ktoś miał pytania śmiało odpowiem bo świeżo temat ogarniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@awierone

 

Posiadam Megane III z 2009 roku więc liczę na, to że Renault nie oszczędziło jeszcze instalacji na tamten moment. Powiedz czy miałeś odpowiedni moduł do sterowania lusterkami? 

Co musiałeś kupić żeby cały zestaw działał? Lusterka z silniczkiem, przełącznik do sterowania w drzwiach i coś jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam megane 3 z 2011 roku i chciałbym dołożyć skladane lusterka. Sam moduł chce kupić na aledrogo lub podobnych serwisach. Moduły mają numery części i czy po tych numerach da radę dojść czy to moduł od składanych czy nie składanych lusterek? Nie chciałbym co chwilę pisać, czy ten moduł jest z auta z opcją składanych lusterek. Chciałbym spojrzeć na ogłoszenie i w prosty sposób zweryfikować czy modul ma ta opcje czy nie. Jest na to jakiś sposób? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu które załączyłem masz wyraźne numery, jeżeli kupisz o takich numerach to na pewno będą składane lusterka. Przeglądałem aukcje i jest kilka modułów z takimi numerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!