Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MeganeIV - GT


Marek202

Rekomendowane odpowiedzi

Sugerujesz, że może być powypadkowy lub klepany? ?

https://historiapojazdu.gov.pl/ - sprawdzałem raport i dostępna jest oczywiście historia w PL. Nabycie i przegląd pozytywny w październiku ubiegłego roku 15.10.21, właścicielem pozostał do 03.03.2022. Musiałbym kuknąć na pełny raport VIN, może wtedy czegoś ciekawszego się dowiem. ?

Co bardzo mnie zastanawia, nawet w słabszych silnikach tego modelu często w ofertach widnieje mały przebieg i mam wrażenie, że właściciele z jakiegoś bliżej nie sprecyzowanego powodu chcą się tych samochodów pozbywać, no ale to tylko moje subiektywne odczucie. ?

Swoją drogą, wjechałbym takim 205KM silnikiem do eko stref, np. do Berlina? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z Francji mówi samo za siebie. Sprawdź raport i zobacz tylko jak bardzo. 

To normalne, że handlarze sprowadzają auta rejestrują i sprzedają po pół roku, bo magiczne pół roku oznacza brak konieczności płacenia podatku od sprzedaży. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szwagier24a napisał:

 

1.6 to duża pojemność to i duże opłaty za emisyjność samochodu.

Nas to czeka od 24'.

 

W chwili obecnej mam autko w benzynie 1.6 i właśnie przymierzam się do kupna czegoś nowego. ? Dlatego też nurtuje mnie kwestia eko, bo w przyszłym roku mam zamiar wybrać się do Berlina do pracy i chciałbym przemieszczać się po mieście ów samochodem.

9 godzin temu, LTar napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes

 

Będę musiał udać się do ASO z tym egzemplarzem, wtedy dowiem się nieco więcej. Miałem okazję przejechać się owym modelem, skrzynia działa bez zarzutu a auto śmiga jak powinno, jednak oficjalny werdykt pozostawię chyba panom z ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, raport z carfax w najtańszej wersji kosztuje 94zł, gdyby VIN był OK, to chyba lepiej byłoby wydać te 300zł na ASO i gruntowne sprawdzenie samochodu, niż wydanie 94zł + dopłata 300zł na dalsze oględziny. Jeżeli masz dostęp do jakiegoś darmowego raportu pełnej historii VIN to byłbym wdzięczny za link. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Gratuluję podejścia ? Chcesz kupić auto za kilkadziesiąt tysięcy zł i problemem jest 90 zł? Nie, nie mam darmowego sprawdzania Vin... . Są tańsze raporty jak autoDna czy inne tego typu. Sam raport jest w dużej mierze lepszy niż sprawdzenie auta w ASO. Jest podstawą.

 

Zamiast jechać do ASO i sprawdzić auto możesz wykupić rzeczoznawcę, który też weźmie 300-400 zł i powie Ci więcej niż ASO bo przynajmniej zrobi raport w cenie.

 

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglad w ASO przed zakupem (rozszerzony) kosztuje prawie 2 razy tyle (na podstawowy szkoda kasy)... Bylem przy takim przegladzie jak kupowałem swoja poprzednia MIV - szkoda kasy ogólnie na dodatek jak auto miało przygode to takiej informacji ASO nie ma :-) lepiej zaczac od raportu

 

Edytowane przez athlon64x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cześć, Nie wiem czy w dobrym temacie zadaję pytanie. Jeśli nie to prosiłbym o radę gdzie mógłbym takowe zadać. chciałbym wymienić wyświetlacz link ze swojego renault megane gt 2017 na wyświetlacz w poliftowej wersji megane ( tak wiem że GT nie doczekało się liftu). Bardziej chodzi mi o wyświetlacz ze zwykłej megane lub megane RS. Zgóry dzięki za konstruktywne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!