Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 2.0tce 180km gt line z gazem


niko9999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam do was takie pytanie czy megane 3 coupe gt line 2.0tce 180km z gazem Lovato  to będzie dynamiczne auto?  

Dwa niech mi ktoś powie czy w coupe jest miejsca z tyłu tak,żeby np w cztery osoby jechać? porównam tutaj opla astra gtc coupe gdzie z tyłu ja 186cm siedze wyprostowany i jeszcze kapkę miejsca nad głową jest.. 

Czy megane jezdzi sie wygodnie?

Jak to jest ze skrzyniami biegów? są trwałe? bo ponoć ktoś pisał/gdzieś o wyciu 

Zastanawiam się miedzy megane 3 coupe 2.0tce gt line z tym,ze przedni lampy zwykłe nie ksenony :/ a bmw 1 f20 118d 143km xenon+led 

 

Oba auto cena tak ciut powyżej 40tys 

Panowie kurcze podoba mi się jedna meganka 3 coupe 2.0tce 180km z gazem już 2012r cena powyżej 40tys zł tylko,że tak

 

lampy przednie zwykłe,brak grzanych siedzeń,lusterko wsteczne również nie samo ściemniające.Wersja gt line.O ile tył i bok prezentuje się kozacko 

o tyle przód na zwykłych lampach średnio 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180km to dla jednych auto co się skrada, a nie przyspiesza, a dla innych demon szybkości.
Wszystko zależy czym wcześniej jeździłeś i jakie masz oczekiwania...

gaz nie powinien mieć wpływu na osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 1 , xenon ? wiesz jakie są koszty naprawy jak sie zepsuje ? a często się psuje.

Do tego siadające moduly komfortu , tam od przepalonej żarówki oświetlenia w środku czy tez pozycji dzieją sie cuda na kiju , o rozładowanym aku nie wspomnę , dużo na forach o tym.

Generalnie mając taki budżet nie lepiej poszukać wersji z xenonem z przodu w przypadku megane 3 i dołożyć samemu gaz nowy a nie jakiś co już lata świetlne jeździ w tym aucie ?

Nie jeździłem GT180 ale mam L3 GT 204 KM i daje rade , 200km/h w mieście nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!