Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Samochód kręci odpala i gaśnie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , miałem taką przygodę wracając z działki zatrzymałem się w sklepie i już nie mogłem uruchomić auta

Z przepustnicy wydobywa się ciągły pisk

Raz udalo mi się odpalić bo się przełączył na gaz i dojechalem do domu , dzisiaj to samo nie odpala...

Znalazlem ten wężyk odpięty (fota z neta) czy tak powinno być? 

Samochód

MEGANE III 1.6 110 benzyna gaz 2009 r

wezyk.jpg.c94a94201af0ff52f66e0a5ad9d1e93a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2023 o 15:23, Andrzej-2010 napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes

Na benzynie nie pojeżdżę bo gaśnie , w końcu udało mi się odpalić na gazie i pojechałem do mechanika , obstawia pompe paliwa ale będzie sprawdzał 🤷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, halas2 napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

W punkt :) mechanik obstawił pompę paliwa na początek, ale to tak na szybko... jutro podłączy zobaczy i da znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 17.07.2023 o 22:04, sKarlosMegane napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Przebieg do ustalenia , autko sprowadzone 2 lata temu , ale dzięki.

Jutro przedziwnie z sugestią 

 

Pompa paliwa kaput , jutro do odbioru autko, widocznie kręcony był no bo przy 165 tys coś szybko padła 🤷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

U mnie podobne objawy. W zeszłym tygodniu podjechałem pod sklep i auto nie chciało odpalić. Kręcił palił i od razu gasł. Myślałem, że akumulator. Po podpięciu kabli odpalił. Cały tydzień palił bez zarzutu i dzisiaj to samo z tym, że jak jechałem to przy włączeniu prawego kierunkowskazu migał szybko jak spalona żarówka (ale wszystkie są sprawne). Kręci odpala i gaśnie na benzynie. Podczas odpalania ciągle jest słychać otwieranie i zamykanie drzwi. Natomiast uruchamiając go bezpośrednio na gazie pali bez problemu (nie ma też tego otwierania i zamykania drzwi). Co jakiś czas pokazuje się też komunikat "skontroluj funkcje zabezpieczeń dzieci"

Przez 5 lat nici się nie działo. Instalacja gazowa założona 5 lat temu. Paliwo zawsze min to pół baku jest. Znajomy też zasugerował pompkę tylko tutaj dochodzą te dziwne objawy z tym zamykaniem i ten kierunkowskaz.

Samochód Megane III 110km 1,6 16v 2009.

Edytowane przez zawmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!