Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie głośniki do tyłu Megane hatchback 96'


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pytanko.Chodzi mi o głośniki do Megane 96' hatchback do tyłu? Wiem że jest miejsce za zagłowkami koło szyby,a nie chce dziurawić tylnej półki. Potrzebuje info jakie tam wejdą ,bo kształt to chyba elipsy(zawsze mogę się mylić) ;-) Moc i firma nie gra roli ale zawsze opinia innych mile widziana. Dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Cie dobrze rozumiem ale na tyl, w bagazniku jest miejsce na dwa glosniki (po jednym z kazdej strony).

 

Ja mam w swojej megance tam normalnie zalozone zaslepki z gabeczkami i wyprowadzone gniazda, do ktorych pasuja o takie wlasnie adaptery do glosnikow: ZRS-AG-2. Mozna cos takiego dostac oczywiscie na allegro (tylko 3.5 x drozej :evil:).

 

Mozna tez kupic glosniki z gotowymi miejscami na takie gniazda, czyli oryginalne glosniki do meganek. Z tylu beda posowaly (a nie chce Cie sklamac) 13 cm okragle glosniki, takie same jak sa z przodu. Mocowane sa na dwie srubki - tylko teraz nie jestem pewien czy - 3 lub 4 mm (niech mnie ktos poprawi), po prostu w aucie jest miejsce zeby glosniki przykrecic.

 

Nie musisz nic dziurawic!, sprawdz tylko od spodu w bagazniku po bokach czy masz tam doprowadzone przewody i czy dzialaja (przewody) - czyli podlacz sobie po glosniku raz z jednej strony raz z drugiej.

Glosniki wkreca sie od spodu w miejsce zaslepek i podlacza ladnie gniazdem i wtykiem jak opisalem wyzej. Czysciutka robota, nic nie dziuraw :mrgreen: Acha i pamietaj, ze jak masz w zaslepki wlozone te gniazda z przewodami to nie szarp na sile tylko to gniazdo (ta wtyczka) ma taka zapadke - sie ja naciska i wyskakuje ladnie z dziurki wtyczka 8)

 

[ Dodano: 2007-03-12, 22:03 ]

O takie beda na 100% pasowac, pytalem sie sprzedajacego :-)---> Glosniczki <---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie bedzie zakladal (jezeli to jest pytanie do mnie) :-)

Miejmy nadzieje, ze takie, ktore go zadowola :-) Dlatego podalem od razu adpter pod zwykle glosniki zeby ladnie mozna bylo z tylu zamontowac dowolne pasujace.

 

PS: nie sprzedaje tych glosnikow na allegro ani tych adapterow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. ale te głośniczki z linku są moim zdaniem trochę badziewne,wiec poszukam czegoś lepszego. Myślałem o założeniu do tyłu jakiś głośników 3-drożnych, tylko nie wiedziałem jakie tam wchodzą tzn. rozmiar.Teraz wiem czego szukać jak cos wykombinuje to dam znać .Tylko na tym radiu co posiadam JVC (kasetowy) dużo nie zdziałam ;-) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!