Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oparcie chce mnie wyprowadzić z równowagi :)


Rabcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś z was wie jak przykręcić oparcie fotela kierowcy wersja 3 drzwiowa ? Generalnie oparcie mi lata !! <ok> dosyć mocno jest to odczuwalne podczas hamowania. w ASO powiedzieli mi, że jedyna rada to wymiana fotela :) Help ! Jakieś zdjęcie cokolwiek Help !

Pozdrawiam

Rabcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była akcja serwisowa na chwiejne oparcia foteli przednich... chyba w Scenicu II i Grandtourze II. Może jest jakaś nota serwisowa do twojego samochodu na ten temat (chyba biała albo zielona... coś mi się kołacze). Sprawdź w ASO po nr VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do temau, też mam problem z chwiejącym się oparciem w wersji 3d. Przy hamowaniu odczówalne są luzy na oparciu co doprowadza mnie do szewskiej pasji. Do tego przycina mi się rączka do odchylania fotela, muszę poruszać oparciem i jednocześnie ruszać rączką żeby fotel się złożył. Jeśli ktoś bedzie miał pomysł jak to ustroństwo naprawić nie spawając fotela na sztywno niech da znać <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyna metoda naprawy takiego fotela to wyjęcie go z auta i oddanie do profesjonalnego zakładu zajmującego się naprawą foteli. Przynajmniej w mojej okolicy ogłasza się takich kilka - naprawiają tapicerkę, złamania foteli jak i inne nietypowe usterki. Sam raczej nic na to nie poradzisz, fotel trzeba "rozbebeszyć" dojść do mechanizmu i wtedy próbować coś zaradzić :-> [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pianką to prawda. Jest sposob na fotele, trzeba odchylić oparcie do tyłu i leżeć na nim pozycja na drecha z bmw <ok> Ja któregoś dnia przejadę się do Kalwari tam co drugi dom to zaklad tapicerski naprawy obszycia foteli, może ktoś wywącha usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mi się też chwiało siedzenie aż do momentu kiedy się złamało i teraz leżę, a w ASO analiza problemu 700 pln a na koniec to chcieli żebym kupił nowe za 2500 pln, nic trzeba chyba zespawać tylko jak patrzyłem to ciężko się tam dostać do tego mechanizmu. ma ktoś jakiś inny pomysł? mam megane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekM, jak masz możliwość to spawaj.

Możesz jednak kupić fotel na allegro do coupety, nie są takie drogie. Kupujesz z poduszką, później już tylko plug'n'play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!