Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym tak odpalał za każdym razem kupiłbym spawalnicze. :)

Identyczne mam już sprawdzone, sporadycznie spełniają swoje zadanie.

Miałem podobne też ponoć 400A i na nich nie dało się auta odpalić.

Jak zamieniliśmy na takie same jak kupiłem nie było problemu.

Było to przy tej samej padaczce aku więc jest porównanie.

A przekrój, z tego co się znam to jest w granicach 4,5-6mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przekrój, z tego co się znam to jest w granicach 4,5-6mm2

Ja sobie zrobiłem kable rozruchowe kilka lat wstecz z przewodu 35mm2 po 5 metrów każdy i jada radę odpalać ciężarówki. I wszyscy się dziwią jak je zobaczą. Nawet nie trzeba auta jakoś odpowiednio stawiać aby akumulatory były blisko siebie. Przygrzałem tylny hamulec, bo ręczny nie odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zrobiłem duży przegląd auta po którym zrobiono :

górne mocowania amortyzatorów - wymiana

nabicie klimy

spryskiwacz lampy z prawej strony - naprawa

silniczek regulacji wysokości świateł z lewej strony - zamocowanie

pasek wielorowkowy - wymiana

tylne oponki - wymiana

światełko bagażnika - naprawa

gruntowne mycie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

A ja wygłuszyłem maskę w mojej meganie. Powszechnie wiadomo, że k4m jest głośny, szczególnie przy prędkościach autostradowych. Postanowiłem coś z tym zrobić. Wykleiłem maskę matami (mata stp butylenowa + pianka gms 6mm), a dodatkowo fabryczne wygłuszenie. Uważam, że to było bardzo dobrze wydane 100zł, ponieważ efekt jest zauważalny - jest ciszej podczas jazdy autostradą. Oczywiście nie jest to radykalnie ciszej, ale mi przestał przeszkadzać ten hałas.

 

thumb_hosting_zdjec_1402167809__maty.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś , tak dla żartu wpadłem na "oficjalne złomowisko" , zapytałem ile kosztuje złomowanie , megane 3 z 2009 roku, podałem, że sam dojadę autem .

Pan podał mi cenę,że muszę zapłacić 480 zł, żeby uzyskać dokument złomowania auta.

hmm, coraz droższa w eksploatacji jest ta megana .... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka w bagażniku, zabrałem się za wymianę żarówki.... ale jej nie było - w ogóle nic nie było. Całość razem z żarówką wpadło do środka. Dobrze że człowiek regularnie ćwiczy palce ( pozdrawiam Kochanie jak to czytasz ) i przez ten mały otworek sięgnąłem lampkę. :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!