Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena oferty... Pomóżcie..:)


kamiloosek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam proźbe moglibyście popatrzeć na ta ofertę i powiedzieć co o tym sądzicie??

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8250793

 

Co to jest za wersja silnika??

Awaryjność,dostęp do części...?

 

Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedz i pozdrawiam cale forum...<piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zdjęcia dość dokładne, nie wygląda źle. Brak wycieraczki z tyłu.

Jeżeli chodzi o awaryjność to jest takie powiedzonko "Francowate są jak kobiety, dbaj a będziesz zadbany". Jak się przyłożysz do stanu technicznego to nie będziesz narzekał. Dostępność części jest dobra a ich ceny nie odstraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik Silnik 1,6 16v był montowany w phII a to jest ph I

tak samo kierownica jest z ph II

ten scenik ma silnik 1.6 16v

 

Pod koniec 1999 roku, kiedy było już megane I ph2 do sceników w budzie ph1 zaczęto wkładać silniki 16v od ph2 (razem z silnikiem była nowa kiera i nowe zegary). Lifting scenika był dopiero w 2000 roku.

 

Przedstawiony scenik powinien mieć inne zegary, natomiast silnik i kiera są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda mi to na taką samą wersję jak u mnie czyli century.

W 1999roku już spotkasz scenica przejściowego z silnikiem 16V ale tak jak pisze bronius, powinien mieć on nowe zegary. Nie widzę dokładnie kierownicy i gałki zmiany biegów ale obszycie kierownicy wygląda badzo amatorsko a nie fabrycznie. Chyba bardzo zjechana pod tym pokrowcem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlatego mówie ze to jest ph I a elementy niektóre ma z ph II ( zegary ma z ph I tak samo jak całą deske)

a co do kiery to ma pokrowiec na zwykłe sznurki a co pod nia to by trza było luknac

pisze ze bezwypadkowy, ale jak dla mnie to maska zdecydowanie lezy nie równo czyli miał dzwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja chyba przechodze na torie spiskowa odnoscie tego autka ze to jest Ph I tylko jest wymieniony silnik i kiera bo wszyskie inne elementy sa z ph I nawet ako w tych silnikach były montowane pod maska

takie jest moje zdanie

 

aha lifting sceników tez był 1999r a nie 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest przypadkiem wersja Kaleido z kolorowym wnętrzem i 16-zaworówką?

Lifting Sceniców był w 99 roku.

Żeby rozwiać wątpliwości wystarczy wziąć VIN i jechać/dzwonić do ASO <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!