Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Alu w naszych Megankach :)


mister

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym raczej był za tym coby nie dawać takiej ilości fotek - chyba, że znajdziesz sobie inny serwer a tu tylko linki do niego.

Mister zmienisz śrubkę to też będziesz fotki dawał :) ;-)

Najpierw nasze auta, teraz felgi, potem co jeszcze :)

Wiecie z ilu części składają się nasze auta :) :)

Rozumiem, że chcecie się chwalić swoimi autkami i wszystkim co z nimi związane,

ale za moment forum będzie tyle ważyło, że za ciężko będzie dla serwera.

Krzysiek się konkretnie wypowie jak się pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, panowie... przecież zdjęcia i tak będą na serwerze innym, tutaj tylko wstawiać linki do fotek. Kolejna sprawa, forum po to jest by z niego korzystać, a nie po to by go oszczędzać bo dla serwera ciężko.

 

"Mister zmienisz śrubkę to też będziesz fotki dawał". Jak będzie potrzeba to dam :) Nie no żartuję, ale przecież alu to podstawa, a jak zdjęcia damy to będzie łatwiej komuś po przejrzeniu tematu wybrać odpowiedni felunek do swojego auta.

 

Tak więc zamiast pisać i obciążać serwer :) wstawiać fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzi Prezesa musze mu dac pelna racje.

 

Po przemysleniu strony technicznej musze sie opowiedziec na nie. Wiekszy serwer bedzie ciezko znalezc a jak sie znajdzie bedzie trzeba placic, a na to forum chyba nie stac ;-)

 

Wiem jak wyglada sprawa serwera, bo dlugo mialem problem znalezc odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!