Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Debil w kabinie Tira. Wyjeżdżam z bocznej na prawo,na główną. Koleś z prawej, zjeżdża z głównej w drogę z której wyjeżdżam. Był stres bo choć stałem blisko prawej to tak ściał zakręt, że prawie skasował mój lewy bok.Poszło na cm. Ja ostro do tyłu a ten zamiast stanąć i poczekać to rusza. Ja w tym czasie szybko na prawo dosłownie do rowu.

Ludzie myśleć. Rozumiem duży skład, ale na dość szerokim skrzyżowaniu można znaleźć swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc po pięknym mieście Rzeszów z prędkością 40km/h nie zauważyłem przełomu w drodze (nieoznaczony wcale w żaden sposó:-). Niesamowity huk, popatrzyłem w lusterko czy czegoś nie zostawiłem.

Zatrzymałem się bo oczywiście kapeć, zmieniłem na dojazdówkę. W wielkich męczarniach psychicznych dojechałem 60km do domu. Obadałem oponę, niestety pęknięta a co do felgi to jutro się okaże co i jak.

Szlag chce mnie trafić, opona nówka, felga też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem jakieś drgania z deski w okolicach zegarów i nawiewów na szybę. Nie wiem dokładnie skąd one dobiegają, przy określonych obrotach coś mi drży. cholera wie co... :-)

Edytowane przez pcz_07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj strzała w zaparkowane auto. Koleś chyba nie wiedział, do czego służą lusterka i wpakował mi się tyłem w przedni błotnik. Błotnik do wymiany. Całe szczęście, że lampa i zderzak całe. Gnojek miał ze 22 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj strzała w zaparkowane auto.

 

Witam w klubie :-)

Nie wiem czy kierowcy dzisiaj są nieprzytomni czy nawaleni po świętach, ale na parkingu pod marketem załatwił mnie ktoś z prawej strony.

Przednie i tylne drzwi oraz przednia SZYBA porysowane. Nie wiem czy pierdoła czy debil ale serdecznie chciałem mu podziękować i mam nadzieje, że siebie też uszkodził (co wątpliwe, bo uszkodzenia są na tyle wysoko, że musiał to być jakiś SUV czy coś podobnego :-) ).

 

Na bonusik widziałem jeszcze 2 totalnie idiotyczne stłuczki.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwna sytuacja z dzisiejszego dnia. Wracając z pracy zostałem zatrzymany przez kontrolę drogową. Pan podszedł, oczywiście nie powiedział co jest powodem kontroli, więc zapytałem. Odpowiedział, że będzie sprawdzał przepuszczalność światła w szybach. Uśmiechnąłem się bo przy samochodzie nie było nic majstrowane, żadna folia nie była naklejana. Co się okazało przepuszczalność wynosiła 45%. Zapytałem co i jak teraz, odp. zabieramy dowód i mandat. W sekundę powiedziałem, że nie przyjmuję. Po dłuższej burzliwej rozmowie stwierdził, że skoro ja nic nie robiłem to widocznie ktoś wyciągał szyby (wszystkie łącznie z przednią <piwko>:) i chemicznie je przyciemnił, cokolwiek to znaczy. Ironicznie się pośmiałem, bo chyba sam nie wierzył w to co mówił. Skwitowałem całą rozmowę stwierdzeniem, że trzeba zamknąć fabrykę Renault bo szyby jakie produkują nie spełniają wymogów urządzeń zakupionych przez polską policję.

Skończyło się na tym, że nie zabrał dowodu, mandatu nie dostałem. Mam się zgłosić do diagnosty aby wystawił mi papier, że szyby są ok.

Panowie i Panie śmiech na sali. Szukanie dodatkowej dziury w d....

Słuchajcie czy te szyby rzeczywiście fabrycznie są w jakiś sposób przyciemnione czy jak. Bo już nie wiem co o tym sądzić. Oby się ten miesiąc skończył bo póki co jakoś bardzo średni jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straż miejska w mojej miejscowości. Przez moja nie uwagę dostanę fotkę od nich za przekroczenie prędkości. Tylko że to miejsce w którym się ustawili woła o pomstę do nieba. Szkoda słów.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizyta tego gościa z Chin

to to już dzisiaj było przegięcie. Stałem akurat na skrzyżowaniu Jana Pawła II z Solidarności, a wielmożna policja sobie zatrzymała CAŁĄ ul. Jana Pawła z jednej i drugiej strony, bo jakiś jegomość sobie musiał przejechać. Cała akcja w tym miejscu trwała ok 10 minut! Korek był do samej arkadii i wszystkie uliczki też zapchane. Z Ursynowa do Śródmieścia jechałem ponad godzinę. A Chińczyk i tak powie, że ma nas w nosie, bo jesteśmy sto lat za nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z środy na czwartek ktoś mi rozwalił całe lewe lusterko w Clio, połamane wisiało na kablu. Teraz czekam na przesyłkę bo w okolicy pełno szrotów a nie ma żadnego.

Ja miałem identyczną przygodę zaraz w pierwszym miesiącu po zakupie meganki. Żeby było ciekawiej to stało się to u mnie pod oknem na parkingu, w okresie gdzie jakoś przez 2 dni nie miałem potrzeby korzystania z auta, ale codziennie przechodziłem obok niego po kilka razy i nic nie zauważyłem <piwko>

Dziś za to przy myciu auta (pierwsze w tym roku! :)) zauważyłem kolejne "upiękrzenia". Lewy tylny błotnik zaatakowany przez drzwi jakiegoś czerwonego bydlęcia (wygniotki nie ma szczęscie), a na przednim zderzaku pozostałości jakiegoś żółtka ...

 

Pozdrawiam urzytkowników miejskich zatłoczonych parkowisk ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!