Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od jakiegoś czasu przestałem się bawić (przód i tak mam po stłuczce) i idę na bezczelnego, jak we mnie wjedzie to będzie miał(a) problem. Paru kierowców już nauczyłem, że cwaniakowanie i np. jazda pasem wyłączonym może być problematyczna. Póki co obywa się bez najmniejszych nawet otarć, ale pewnie w końcu nadejdzie "ten" moment.

 

Nienawidzę wieśniaków w BMW (nie mylić z ludźmi ze wsi)

Niestety z niepokojem zauważam, że ludzie w tego typu furach robią się coraz bardziej bezczelni.

Szczególnie paniusie w SUV-ach są niebezpieczne :)

 

Aaaaaaa i jeszcze co zauważyłem ostatnio, to coraz więcej ludzi pisze podczas jazdy SMS-y. Gadanie i trzymanie telefonu jakoś jestem w stanie przełknąć, chociaż też jest niebezpieczne, ale jak trzeba być głupim aby pisać SMS-y :)

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa i jeszcze co zauważyłem ostatnio, to coraz więcej ludzi pisze podczas jazdy SMS-y. Gadanie i trzymanie telefonu jakoś jestem w stanie przełknąć, chociaż też jest niebezpieczne, ale jak trzeba być głupim aby pisać SMS-y :)

 

Myślę kolego, że musisz tutaj doprecyzować, iż chodzi o pisanie SMSów poprzez klawiaturę telefonu. Mój telefon np. posiada opcję dyktowania SMSów, więc ubieram słuchawki i normalnie dyktuję SMS, co jest równoznaczne z pisaniem SMS, tylko że ten SMS "sam" się pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby moja kobieta nie siedziała na fotelu pasażera (wymuszenie było z prawej) i auto nie było świeżo po remoncie, to jasne że bym wjechał. Prędkość nie była duża (teren zabudowany), ale szkoda mi było mojej kobiety i pracy, jaką włożyłem w auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi było mojej kobiety i pracy, jaką włożyłem w auto.

I tu jest pies pogrzebany, co byśmy nie mówili/pisali to zależy nam na aucie i przede wszystkim na bezpieczeństwie naszym i pasażerów.

Gdyby nie to to pewnie już dawno bym w kogoś wjechał, szczególnie, że powód mam bo przydało by się wymienić przedni zderzak.

 

pan w oplu który wymusił pierwszeństwo na rondzie

Witam w klubie, u mnie pan w Hondzie i na koniec pokazał mi środkowy palec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie wczoraj jakiś gówniarz na skuterku, wyjeżdżający ze stacji paliw. Sprawa wyglądała tak (wgląd w załączniku):

- z drogi o jednym pasie ruchu robi się droga z trzema pasami ruchu, bo zaraz jest skrzyżowanie, więc są: w lewo, na wprost, w prawo. Moim docelowym pasem ruchu jest skrajnie prawy, gdyż na skrzyżowaniu skręcam w prawo.

- na lewym pasie (do skrętu w lewo) stoją samochodu jak na załączniku (czarne prostokąty)

- ze stacji benzynowej wyjeżdża koleś na skuterku (czerwony prostokąt).

Ładnie zmieniłem sobie pas na skrajnie prawy, gdy tu nagle, zupełnie z niczego wyjeżdża na mój pas gówniarz na skuterku! Szybko po hamulcach i odbiłem na prawo, prawie wjeżdżając na chodnik. Gdybym nie odbił to bym kolesia potrącił, jawnie wymusił na mnie pierwszeństwo. Gdyby nie to, że są korki o tej porze w rejonie tego skrzyżowania i nie to, że gość pojechał prosto na krzyżówce, a ja musiałem w prawo, to bym go pewnie dorwał i wytłumaczył mu kilka rzeczy. Ale do czego zmierzam. Wiecie co mnie wkurza? To, że każdy gówniarz, starszy, dojrzały człowiek może wziąść na skuter i poruszać się drogami publicznymi. Bez prawa jazdy, karty motorowerowej i innych takich. Nie musi nawet znać przepisów. Możesz takiego gościa potrącić z jego winy, zabić, a później żyć z tym do końca życia, bo taki gówniarz nie zachował ostrożności... Paranoja ;-/

post-2495-0-89153400-1337923669_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac który jechał przedemną Passatem i skręcając bez zasygnalizowania swojego zamiaru zmusił mnie do gwałtowniejszego hamowania...oraz przeklęte "kamyczki" którymi nasi cudowni drogowcy łatają dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na skuter poniżej 18 lat już nie ma karty moto-rowerowej ? Zlikwidowali czy egzaminy jeszcze mniej warte niż na prawko w pewnych okresach.

 

BTW CareK nie chciał bym Cię straszyć (i innych też), ale co jakiś czas przewija się dyskusja o autach dla dzieciaków (A1 i 16 lat). Dopiero się sajgon zacznie jak by to przeszło :)

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic, ostatnio czytałem o autach dla 14 latków! :) To jest nie pojęte jak nawet 16 latek może sobie autem jeździć! O skuterach nie wspomnie, nie raz widziałem dziecko na takowym sprzęcie które ledwo co sięgało nogami do podłogi.

A wkurzył mnie dziś urząd pracy, gdy zobaczyłem ilość kartek we wniosku o dotacje na nowe stanowisko pracy! jest ich tam chyba ze 20!!!! :)

Właśnie gościu mnie zatrzymał i powiedział, że prawe koło mi na boki lata :) i faktycznie opona faluje na boki tak jakby z całą felgą :) po oględzinach żadnych luzów na śrubach nie ma, dziury żadnej nie zaliczyłem! mam nadzieje, że nic z oponą w końcu nówka sztuka! :)

Problem rozwiązany, okazało się, że skrzywił się dystans :) swoją drogą, czy możliwe jest aby jedne koło było głębiej osadzone od drugiego, mimo tego samego ET?

Edytowane przez Dziambel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mieć ostatni kursik z rana o godzinie 6 rano na drugim końcu miasta i nagle coś trzasnęło z prawej strony z tyłu.. No i musiałem wracać 10km/h bo przy najmniejszej nierówności biło jak cholera nie znam się na tym ale wydaje mi się że to amortyzator bo gdy przyciskałem auto od prawej strony w pewnym momencie było słychać spore stuknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!