Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

(MANUAL) Wymiana zegarów w ph I na ph II


Rekomendowane odpowiedzi

A jaki masz ten licznik do phI z kompem?

http://megane.com.pl/topic/35576-zmieniarka-licznik-z-komputerem-itp/ mam nadzieje że Marcin się nie obrazi za to

 

Dodano: 08 lut 2012 - 23:14

mój licznik coś świruje raz działa mu podświetlenie raz nie dziś mi zniknęła dodatkowa skala (od oleju) i nie mam kontrolki zapalonych świateł mijania (jest żarówka sprawna wsadzona)

Nie wiem czy to wina tego drukowanego ustrojstwa czy przewodów wtyczki są czyste i nie ma śladu uszkodzeń przewodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz problemów z masą w tylnych lampach?

ostatnio robiłem krańcówki i poprawiałem te masy przy lampach czyściłem je, ale sprawdzę je jeszcze raz choć myślę ze to wina samych zegarów, bo jak dziś odpaliłem to dodatkowa skala wróciła ale wskazówka tak jak by była zablokowana i nie pokazała ilości oleju, kontrolka od prawego migacza nie działa, podświetlenie też szwankuje i wskazówka paliwa w ogóle się nie rusza a zatankowałem dziś 10L PB :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem? ;P

Czy jak teraz mam zegary bez tego komputerka, to jak przełożę to będzie to działało?

Patrząc na profil ,widzę klekotka,więc dopowiem ,że z dieslem niekoniecznie to zadziała bo były już tu problemy opisywane,pozatym w klekocie obrotomierz nie jest w takim zakresie wyskalowany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Znalazłem taki licznik na allegroszu:

 

licznikqqq.jpg

 

I teraz moje pytanie czy on ma dodatkowy wyświetlacz pokazujący spalanie itp? Bo coś tam ma ale co to za wyświetlacz i do czego? Wiem że orginalnie ten wyświetlacz był ponad wskazówkami poziomu oleju i paliwa a nie pod więc to jakieś dziwactwo chyba? Ktoś ma jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do takiego licznika jak pociągnę kabel o spalaniu i dam z niego kabel do manetki, nie zadziała? Bo wydawało mi się, że gdzieś czytałem na forum, że zamiast przebiegu pokazuję się informacje o spalaniu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ten manual bedzie dobry do mojego scenica z 1998 roku? mógłby ktos pomóc namierzyc mi takie odpowiednie zegary i manetke na allegro?dzis szukałem i nic ciekawego nie znalazłem..byłbym wdzieczny...:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!