Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Zniżki idą ze wszystkich aut

Tego akurat jestem pewien że każde autko ma wykupioną tą opcję i każde autko ma zniżki liczone indywidualnie po jakiejś szkodzie.

Widocznie nie miałeś tej opcji wykupionej bo w standardowym OC tego nie ma. Płatne jest ok 30zł.

 

[ Dodano: 2010-09-18, 15:45 ]

Hoho ja zapłaciłem za samo OC 1700zł

U mnie ojciec za vectre c 2.2 dti z 2002r płaci rocznie 2200, na szczęście co roku przybywa 10% zniżek na AC więc z roku na rok jest taniej i można sobie dodatkowe pakiety w tej samej kwocie kupować.

A wiem po sobie że np pakiet darmowe holowanie lub samochód zastępczy sie przydają bo po poważnej awarii na autostradzie jakieś 10km od krakowa do piotrkowa autko wróciło na lawecie, ja VW T5 którego dostalem na dojazd bo były 4 osoby i jeszcze focusa z 2009r jako autko zastępcze i nawet grosza nie włożyłem w to. Znaczy tatuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku przedłużałem OC na moją Astrę 1,8 rok 92, w PZU przy 20% zniżce bezszkodowej i + 15% stałego klienta, chcieli 1200zł jednorazowej opłaty, na 2 raty po 650zł. Listonosz przyniósł ofertę "pocztyliona", policzył... na cały rok + NNW (dla pasażerów) wyszło 750zł. Zobaczymy co powiedzą jutro jak zarejestruję Scenica RX4 2.0l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz cytujesz całość.

W razie kolizji chyba bym z Tobą nie spisał oświadczenia podobnie jak z ubezpieczonymi przez telefon typu LINK4 itp AC też bym w tym POCZTYLIONIE ze strachu nie wykupił chociaż zdarzają się wyjątki od reguły typu PZM Dla mnie to trochę lepszy dziki zachód ale sporo dobrego ostatnio o nich słyszałem Osobiście w chwili obecnej mam polisy w PZU , UNIQA i ALLIANZ Każda z nich jest inna i różnią się od siebie również ceną chociaż ubezpieczają to samo I co prawda to prawda , że PZU jest najdroższe z nich wszystkich ! Ale się rozpisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exotic i samochodzik , przepraszam, że nie dopisałem całości nazwy ubezpieczenia w pocztylionie, ale nie wiedziałem, że Wy nie wiecie, POCZTYLION - to ubezpieczenie MTU - grupa ERGO HESTIA, tak mam na umowie i karcie ubezpieczenia auta, taka sama karta jak do bankomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za świeżo sprowadzoną z Niemiec Megane z motorem 1.9dci, rocznik 2002, 170000km, oczywiście ubezpieczoną na ojca z chyba wszystkimi zniżkami zapłaciłem 280zł. Tym razem promocję mieli w PZU. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by dobrze gdybyście pisali za jakie auto jest to ubezpieczenie.

 

w moim przypadku ubezpieczam, w Allianz za rok z góry, przy zachowaniu wszystkich kompletnych zniżek (60%) - bo to również jest różnica.

Megi II - rok produkcji 2004 - ubezpieczenie w mieście wojewódzkim (nie na wiosce - bo to też różnica) - nie wspominam o warszawie bo tam pewnie parę zeta było by wyżej ....

OC + Mini Car Assistance = 328zł

AC + Car Assistance = 459 zł (przy zniesieniu udziału własnego oraz redukcji sumy ubezpieczenia i na sumę ubezpieczenia pojazdu na kwotę 19 814 zł)

NNW _ 50 zł

Łącznie za rok - 837 zł

 

Teraz tyle powinno wyjaśniać wszystkim czy warto tam ubezpieczać czy też nie. A może ktoś ma lepszą ofertę dla porównywalnego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!