Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

samochodzik, dlaczego stanowczo odradzasz ubezpieczalnie telefoniczne?

Moim skromnym zdaniem to bardzo wygodna sprawa, dla kogoś kto nie ma czasu na chodzenie (niektórzy żeby ubezpieczyć muszą kawałek pojechać) i załatwianie ubezpieczenia (przeważnie wystarczy 10 minut przez telefon i gotowe).Ubezpieczenie,tzn.egzekucja roszczeń nie zależy od Twojego ubezpieczyciela tylko od ubezpieczyciela sprawcy z tego co się orientuję w tym temacie,czyż nie? A skoro tak to czemu niby jest to złe rozwiązanie?

Od 5 lat ubezpieczam przez telefon, nigdy nie było problemu z czymkolwiek.A jeśli chodzi o odradzanie to ja odradzam PZU- bo jest u nich drogo,Link4- bo się motają i gubią przesyłki, i oczywiście firmy typu MTU czy inne ścierwo,którego nazwy nie potrafię rozszyfrować- a to dlatego że po prostu nie mam przekonania do ubezpieczalni nieznanych na całym świecie.I generalnie jestem zdania że z polskich rzeczy to dobra jest tylko wódka,ubezpieczenia niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że kończy mi sie ubezpieczenie w styczniu a prasa donosi o przewidywanych podwyżkach OC od stycznia postanowiłem sie ubezpieczyć w grudniu. Na OC mam 20% zniżek, na AC zero. W mBANKu dostąłem najtaniej coś około 1750zl dla AC (cena części pomniejszona o amortyzację), z NNW i asistance na cała europe. Dostałem cynk od znajomego ktory mi polecił jeden punkt. Byłem tam i okazało się że chlopaki zaproponowali mi ten sam zakres za 1550 tyle że full pakiet bez zadnej kwoty minimalnej, żadnych amortyzacji. Przypuszczam że gdybym chciał to z amirtyzacją miałbym jakieś 200zl taniej jeszcze. Trzeba panowie szukać, wszystko zależy od agenta ubezpieczeniowego. I o ile ktoś ma full zniżki to różnice są raczej już kosmetyczne to cała reszta powinna szukać i szukać.

Osobom z okolic chętnie polece telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PZM zwyżka za wiek + zniżka ojca 30% wyszło magiczne 1080 złotych... dobra rada dla wszystkich młodych kierowców: jak robicie kogoś współwłaścicielem to upewnijcie się ile ma zniżki :-) bo ja byłem święcie przekonany że ojciec ma 60% a tu niespodzianka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam złych doświadczeń z telefonicznymi ubezpieczycielami (a dokładnie z Link4). Mam tam ubezpieczenie od ładnych paru lat, początkowo OC i AC od niedawna samo OC. Likwidowałem raz szkode z AC, bez problemów. Z OC nie wiem bo przecież to nie dla mnie, za to znajomy kiedyś likwidował, nic nie wspominał o problemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Scenic 1,9DCI 2001 rok. OC+ kradzież i spalenie w AXA i 60 % zniżek to dwie raty po 350 zł.Dają kupony rabatowe. Jak powołasz się na moja polisę z tym kuponem dostajesz 50 zl rabatu (ja też:-)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja czegoś nie kapuja :-/

Każdy ma jakąś inną cenę :-/

Jak ja rejestrowałem auto to miałem do zaoferowania u dilera ubezpieczenie oc +ac za 2100 i to w pzu i allianz :-/

A tu widza ceny 1600,1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXA Direct / pełny pakiet / - 1096 zł. po 100 zł zniżce za podanie nr. polisy osoby polecającej . Polecam <ok>

Ubezpieczałem 7 stycznia auto 1,9 rok 2005 z 60% zniżką .

Jeżeli ktoś chciałby skorzystać ze 100zł zniżki podaję numer polisy , którą trzeba podać przed zawarciem umowy xxxxxxxxxx - Ryszard Kalicki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!