Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja megi sedan jest z 2006r.1.5 DCI 105 KM.W tym roku pełny pakiet OC+AC+NNWK i NNWP oraz assistance wyszedł mnie w całośći 1037zł ale jeśli w AXA podacie numer polisy znajomego(nie musimy go znać)to otrzymacie jeszcze 100zł.rabatu i ja w tym przypadku zapłaciłem 937 zł a mam warunki podobne jakie miałem w AVIVIE.Również z ubezpieczeniem szyb i w przypadku szkody pokrytej na naprawę szyb nie tracę zniżek na AC.Aviva co roku liczyła mi coraz drożej mimo że wartość spadała (3lata aviva,4generali i całe wieki PZU)

OC i ZK 261,58

AC i KR 614,10

Assistance maxi 20.50

NNWK250 tyś. i NNWP50tyś na jednego pasażera- 40.82

Jeśli ktoś z forumowiczów będzie się ubezpieczał w AXA podajcie numer polisy

BC/1796037/00 a również otrzymacie rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU

OC= 358zł

AC= 809zł

Znizki 60%, bez amortyzacji i udzialu własnego, pierwsze ubezpieczenie w tej firmie, od kwoty 26tyś zł, płatne w całości, zameldowanie na byłe suwalskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie wygląda to następująco:

Ubezpieczyciel:

Warta

Koszt całkowity OC i NW za rok: 320zł + 280zł za współwłaściciela i kierowce do lat 25.

Przy zniżkach 65%

NW: 20000zł

Po ostatnich kabaretach z wartą ojciec dostał gratis ubezpieczenie szyb i 5% taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie ojciec ma od samego początku w PZU. Teraz jak moją megi ubezpieczałem oczywiście na tatusia (max zniżki) to zapłaciłem 570zł, ale w tym mam OC i jakieś pakiety dot holowania, ubezpieczenie pasażerów i coś takiego że jak ojciec ma na siebie 3 autka i jak u mnie by jakaś szkoda byla to zniżki lecą tylko z mojego z innych nie.

Ja z PZU jestem bardzo zadowolony, mają drożej ale najpewniej wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AC to właśnie zapłaciłem w PZU ( 15-09-2010 ) 60% zniżki + 20% zniżki z karty rabatowej za Megane 2000 1.4 16V Płatność na 2 raty - pierwsza 288,00 zł , druga 287,00 zł Myślę , że ciężko będzie znaleźć droższą ofertę Pozd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!