Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Przy OC kolo przegapił wszystkie możliwe terminy i na dodatek miał ubezpieczenie od zbywcy w firmie która "kosi równo z ziemią" młodych z krótkim prawem jazdy - po prostu nie chce mieć takich w portfelu.

Przy AC dłuższa historia - powiem tylko tyle, że bez zniżek i Wa-wa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Megi ubezpieczona na kolejny rok

Oc 518zł - 60% bezszkodowość

Ac 711zł - 60% bezszkodowość

NW 66 zł

 

Pakiet szyba 2000zł płatne extra 50zł

Bez udziału własnego i kwota auta stała + 10%

Razem 1345zł :-( a wszystko to w PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU to chyba najdroższe ubezpieczenia w EUROPIE ! Wiem bo sam mam tam AC ale już ostatni raz w tej firmie Przy zniżkach 60% i karcie klienta 20 % płacę więcej niż w Allianz czy Warcie , że o mniej poważnych nie wspomnę ... Zeby nie robić darmowej reklamy żony fiacik do pakietu AC+OC dostał w bonusie OC w życiu prywatnym na trzy osoby do kwoty 30.000 zł :mrgreen: Ubezpieczenia ogólnie nie są tanie ale w PZU są szczególnie drogie !

 

[ Dodano: 2011-01-25, 09:49 ]

980... w mbanku a raczej benefia

Kolega miał szkodę i auto ubezpieczone w BENEFII - lepiej się trzymać od tego z daleka Nie dosyć , że stracił majatek na telefony do centrali w W-wie to zwrot kasy dostał po ponad trzech miesiącach płatne w dwóch ratach Prawdziwa porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał szkodę i auto ubezpieczone w BENEFII - lepiej się trzymać od tego z daleka

Ja kiedyś miałem OC i AC w dawnej HEstii i autko ukradli 13 grudnia i pech chciał że chwilkę póżniej firma padła. Ani Auta ani pieniędzy z ubezpieczenia, teraz już wole ciutkę drożej ale trochę pewniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał szkodę i auto ubezpieczone w BENEFII - lepiej się trzymać od tego z daleka Nie dosyć , że stracił majatek na telefony do centrali w W-wie to zwrot kasy dostał po ponad trzech miesiącach płatne w dwóch ratach Prawdziwa porażka

Kompletnie się nie zgadzam. Jestem ubezpieczony w Benefii od września 2009, miałem jedną szkodę z AC robioną, bezgotówkowo, wszystko zrobione super, szybko i bez problemów. Ostatnio kolejny raz z Benefii robiłem z AC, a potem regres na OC sprawcy (dzisiaj lub jutro auto odbieram) i też żadnych problemów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłem składkę na kolejny rok.

OC 465 zł - 50% zniżki, 10% zabrali za stłuczkę

AC 186 zł - 60% zniżki za bezszkodowość +15% ekstra za stałego klienta

NNW 66 zł

Mała ciekawostka, OC w PZU okazało się najtańsze ze wszystkich firm.

Trochę się orientowałem i u innych ubezpieczycieli na hasło stłuczka ceny zaczynały się od ok. 500 zł.

Nie takie straszne to PZU jak je malują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj przedłużyłem AC roczna składka 445 zł + NNW 75 zł. Wartość auta z Eurotax.

Dodatkowe ubezpieczenie szyb wycenili sobie 60 zł, ale nie skorzystałem z tej kuszącej propozycji.

Od wielu lat korzystam z Uniqa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!