Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam powodów do ściemniania , ponieważ nie pracuję w ubezpieczeniach , korzyści z tego nie mam , dostałem taka zniżkę i przekazuję innym , może będą chcieli skorzystać .

W Twoim orientowaniu nastąpiło jakieś nieporozumienie , mianowicie 50 zł bon na zakupy dostaje osoba która udostępnia swój numer zawartej polisy w tym przypadku ja , a osoba zawierająca umowę jako osoba polecana ma 100 zł upustu i nie ma żadnego " jak już " <ok> , tylko z numerem polisy i nazwiskiem na 100% każdy ma 100 zł w kieszeni .

Jeżeli skorzystasz i 100 będzie w kieszeni to napisz :( , ja w takiej formie z tego też skorzystałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim orientowaniu nastąpiło jakieś nieporozumienie , mianowicie 50 zł bon na zakupy dostaje osoba która udostępnia swój numer zawartej polisy w tym przypadku ja , a osoba zawierająca umowę jako osoba polecana ma 100 zł upustu i nie ma żadnego " jak już " <ok> , tylko z numerem polisy i nazwiskiem na 100% każdy ma 100 zł w kieszeni .

Sprawdziłem i zniżka jest standardowo 50zł jak w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o zniżce na pełny pakiet tj. OC+AC gdzie wynosi 100 zł i tu ja mam rację , i Ty też masz racje ponieważ na pakiet OC jest zniżka 50 zł , jest też zniżka w wysokości 60 zł dla zbywcy auta na ubezpieczenie nowego samochodu , ale jak kogoś interesuje to na stronie AXA dowie się więcej szczegółów .

Chętnym polecam w/w mój numer polisy , zniżki w wysokości tak jak wyżej.

Pozdrawiam kolegę zawisza 1980 ;-) <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

meg II /II kombii, 2006, 1.6 + LPG, wycenę podałem na 24.500

Hestia, pakiet dealerski (salon citroen w Lubinie), na dwie miejscowości liczone (miałem przemeldowanie zaraz po ubezpieczeniu)

Legnica - 1560 pln (aktualnie)

Wrocław - 1905 pln

nie mam żadnych zniżek!!!! opłata jednorazowa.

za to OC+AC+NNW+ASSISTANCE+pojazd zastępczy do 7 dni, bez udziałów własnych.

 

cena niezła :) jak pytałem gdzie indziej (na Wrocław):

PZU - ok 3.000,

benefia (mdirect) ok 2400 - wcześniej miałem tu ubezpieczoną sienę '01 - prawie 1800 pln !!!

wszystko jest też kwestią agenta, jeden ma tyle, drugi inaczej - sami mają swoje zniżki, warto sprawdzać w wielu miejscach tych samych ubezpieczycieli.

 

a przy okazji - polecam ubezpieczenie asisstance - STARTER - za 60 pln na rok, dowolny do 3,5 tony, bez względu na wiek. nawet jak pod domem nie odpali, to przyjadą pomóc :) sienkę dwa razy żonie reanimowali - raz padł stary akumulator pod wrocławiem, raz padła pompa paliwa i holowali do warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje ubezpieczenie dotychczasowe było w mBanku, za zeszły rok płaciłem za pełen pakiet i 60% zniżki 860zł a w PZU chcieli wtedy 1600zł!!! W tym roku postanowiłem znów porównać składki i w mBanku chcieli 920zł a w PZU Online 1020zł więc różnica niewielka i przenoszę się ponownie do PZU. Mieszkam w woj. kuj-pom i mam 34 lata i 17 lat prawko i full zniżki. Zrzut ekranu z PZU Online poniżej:

http://img638.imageshack.us/img638/328/megane.png

Pozdrawiam wszystkich bo jestem tu nowy a forum jest fajne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etkubera, sprawdź tylko szczegóły zanim się przepiszesz, bo się okaże, ze w PZU poobcinali coś, np dodali udział własny, albo inne wybiegi stosują.

nie wspomnę już, ze w sieci to wszystko wygląda zawsze fajnie, a potem ci powiedzą co innego... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

dzięki za radę ale pytałem o udział własny (brak) i o amortyzację części (nie odejmują), dowiedziałem się też że stosują trochę inne (lepsze) kryteria dla tych co się ubezpieczają on-line a infolinią byłem bardzo miło zaskoczony, zaskoczyło mnie też to, że jako przechodzący od innego ubezpieczyciela dostaję niższą składkę niż gdybym miał kontynuację w PZU! co Wy na to?

Nigdy nie byłem entuzjastą PZU ale chyba ostatnio coś drgnęło na lepsze w tym "molochu" i na razie jestem do zmiany ubezpieczyciela przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!