Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

samochód zarejestrowany na mamę + ja jako współwłaściciel, nie mieliśmy żadnych zniżek, samochód taki jak obok w tym roku to było bodajże 770zł (2 lata jesteśmy z nimi) TU Allianz, wychodziło u nich najtaniej. OC z mini astistance czy coś takiego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka!

Wprowadziłem dane swojego auta na stronie Liberty Direct dokładnie takie jakie ma Hestia w tym roku (kończe jedno ubezpieczenie i zaczynam kolejne 20.11)

I co się okazało: (AC,OC,NW) Liberty Direct (suma ubezpieczenie 25400) - 3 432,37 zł; Hestia (suma ubezpieczenia 26500) - 1 950 zł. No To niem mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie masz zniżek to drogo jest jestem młodym kierowca mam od niedawna prawko mam 21 lat mam auto ubezpieczone na siebie w Allianz i place na rok 960 zł drogo ale z czasem będzie coraz taniej

 

 

 

pozdrawiam

[proszę zastosować przycisk EDYTUJ i poprawić błędy na tym forum piszemy po polsku] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wiek i ubezpieczenie OC to w Samopomocy wycenili mi ubezpieczenie na rok ok 650 zł, młody kierowca :mrgreen: + auto z opisu po lewej. Po roku bezszkodowej jazdy zwyżka za wiek zostaje wyeliminowana i płaci się dużo mniej.

W Allianzie zaproponowali mi lepsze rozwiązanie. Ojciec jest współwłascicielem i ma pełne zniżki w PZU więc miła Pani zaproponowała mi wpisanie w OC właściciela polisy mojego ojca, a mnie jako współwłaściciela. W wyniku tej zamiany wycena wyniosła 350 zł/rok przy jednej wpłacie.

Do tej pory płaciłem w PZU 810 zł. Różnica jest dość duża :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

meganecoupe02, przecież to lepsze rozwiązanie stosuje każdy kto może :-)

Sam mam współwłaściciela - dziadka(60%) i pomimo zwyżki za wiek płacę za OC 333 zł za cały rok (jednorazowo bo fajna kwota :-) )

Nie wiem jak to tam wygląda w innych ubezpieczalniach, bo od zawsze prawie jestem w AXA(wcześniej Link4), tu dodatkowo każdy nowo ubezpieczający u nich podając numer polisy znajomego który ma w AXA polisę, dostaje 50-100 zł zniżki - ot taki bonus ;-)

Dodatkowo fajnie jest pomyślane to że nie trzeba do nich jechać/iść - wystarczy zadzwonić bo wszystko załatwiają przez telefon.Pozatym jak znajomy miał dzwona to pomogli i podpowiedzieli przezemnie co i jak.

A jeśli chodzi o planowaną podwyżkę cen OC to szkoda gadać - durna,obowiązkowa danina dla państwa, to że składka wzrośnie nie znaczy że poszkodowany dostanie z OC sprawcy chociażby 1 zł więcej :evil: Zrozumiałbym wyrównywanie cen z cenami w UE, gdybyśmy chociażby drogi mieli takie jak u nich,albo gdyby cokolwiek to dało innego niż "ograbianie ludu" :roll: Podatków kupa,a drogi dupa :-)

Przykładowo: pracuję w NL,mieszkam i egzystuję tam przez 6-8 miesięcy w roku, mam kupę znajomych wiatraków i tam faktycznie się płaci dużą kasę,ale w razie wu odszkodowanie tez jest fest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w PZU i z kartą rabatową przy zniżkach 60% na ac i oc płaciłem więcj niż a ALLIANZ bez zniżki z karty Taniej jest w UNIQA czy jak się to pisze i tam ubezpieczę następnym razem Jak z egzekucją roszczeń to nie wiem bo nie korzystałem oprócz PZU i nie było najgorzej - tyle , że ubezpieczenie najdroższe na rynku a oferta porównywalna z innymi Stanowczo odradzam ubezpieczalnie telefoniczne typu LINK4 i podobne oraz jakieś MTU itp Pozd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!