Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

No jak 20 km/h dla Ciebie to nie dużo to spoko ;-)

 

Więcej jak 180 km/h Twoje auto nie pojedzie (no chyba, ze z górki). Polecam zapakować GPSa do wozu i wtedy sprawdzać, z GPSem jest zawsze o wiele lepsza precyzja niż z licznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba podpiąć pod TEMAT pod HUMOR :mrgreen:

Gorzej niżli dzieci w przedszkolu z tą licytacją :evil:

Ja około 335 - bolid F1 :)

Samolotem nie leciałem bo wpisałbym więcej ale to przede mną :) zresztą bolidem F1 też nie :)

Pomarzyć zawsze można ;-) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na chwile obecna wole sie szarzowac, nie jestem zbyt doswiadczony wiec nie mam tez welkiego rekordu;) ale w do godnych warunkach 1.6 8v 165km/h jechalem;) ze znajomym jego megi coupe 1.6 16v ponad 180 km/h... tyle, ze to predkosci licznikowe;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdzam w Gliwicach z Daszyńskiego na A4 w kierunku Katowic (tą pomarańczową), za zjazdem na Rybnicką 130 zapinam VI a tu mija mnie AUDI A4 1.8t i pokazuje niewybredny gest. Lekki ruch nogi i objeżdzam go jak malucha on z wielkim trudem próbuje mnie wyprzedzić, podkręcam do ok 4500 obr (spalanie 11l) zjeżdza za mnie, jazda ok 5 km widze w lusterku ze zaczyna kopcić jak trafiony bombowiec i zwalnia (przestaje kopcic), ja też zwolniłem do swoich 130 i też go odjeżdzałem aż do momentu jak zjechałem w Mikołowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie spieszę się na drugą stronę tęczy, pośpiech jest wskazany jak mawiał pan Zagłoba, przy łapaniu pcheł podrzuconych przez jakieś sierściuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 150km/h na autostradzie w Czechach z 4 osobami, bagażnikiem pełnym walizek i austriackiego wina (powrót z wakacji). Więcej nie próbowałem bo zaczęła się nawierzchnia z płyt betonowych, poza tym byłem odpowiedzialny za 3 osoby

Muszę przyznać że Meganka ładnie przyśpiesza nawet pow 120km/h i obciążenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!