Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Na A4 Chorzów Batory--> Ruda Śląska 190km/h i 19.8l/100 <ok> wg. komputera bo obrotów jakoś nie byłem w stanie zobaczyć, za duża dekoncentracja :roll: (prawdopodobnie nie Vmax), sam bez bagażu i z 3/4 baku ropki i niestety trzeba było ostro hamować bo zostało 300m do zjazdu na węzeł Ruda Śląska - Wirek :) i szybko zbliżała się ciężarówka pędząca 80km/h :->

Ale pikawa mi zasuwała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie jeśli ktoś czuje strach przy takiej jeździe to powinien:

- zmienić samochód na większy, lepiej wygłuszony, który zwiększy "wyobrażenie" bezpieczeństwa

- przestać tak jeździć bo strach + duża prędkość to trochę "dwa światy"

 

160km/h ekspres bielsko-cieszyn; przez ten mój wydech to pewnie bylem słyszany w promieniu 10kilometrow:D. więcej nie pojedzie i wydaje mi się że z górki bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na odcinku prostej prowadzącej do fabryki MAN-a w niepołomicach rozpędziłem swoją megi za pierwszym podejściem do 190 km/h a za drugim podejściem do 185 odcinek ma około 1,5 km długości, brak wzniesień ( prędkość podana wyżej to wskazanie licznika) ale miałem już przyjemność szybszej jazdy na tamtym odcinku:D Yamaha FJ 1200 150KM prędkość 265km/h (wskazanie licznika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w mojej 1.4e 8v 55kw udało się osiągnąc licznikowe 180, z tym ze jechałem za innym smochodem przez co zmiejszyły sie opory powietrza, wogole dziwny ten silnik ,jak na pojemność duzy v-max za to mizerne przyspieszenie,najlepszy bieg to 3 od 30 do 120km/h

sceniciem z 2002r 1,9 dci jehalismy bez roblemó 200 kmh ale ta buda jest za wysoka na takie prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!