Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

scenic van 2005


cudak78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje VIN to przebieg pewnie prawdziwy, ale najprawdopodobniej auto było zdrowo walone przodem. Nieoryginalny płyn chłodniczy, brak plastiku na pasie przednim. Źle spasowana pokrywa schowka. I cena za niska na przyzwoite auto z tego rocznika i takim przebiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

No te kilka szczegółów faktycznie dla wprawnego oka zauważalne - moje jakoś nie było aż tak wnikliwe :-) - no i ta niska cena! Choć muszę przyznać że sprzedający bardzo uprzejmy i konkretny ale jednak jest to coś. Chyba sobie odpuszczę :/

pozdrawiam dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... brak plastiku na pasie przednim. ...

 

Czy może kolega mi wytłumaczyć jakiego plastiku brakuje?

Sam niedawno kupiłem Scenica i mam wrażenie , że był bity :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudak78, jesli sprawdzileś auto najlepiej jak potrafiłeś/mogłeś a masz jakieś obawy coś ci nie gra - odpuść sobie. Ta zabawka za dużo kosztuje żeby sobie potem w brodę pluć.

 

Tomecky, nie napisałeś na czym mają owe obawy polegać. Ja przed zakupem sprawdziłem w ASO stan auta i powiedziano mi że nie był bity patrząc od spodu auta - to było sprawdzenie bez pomiaru powłok lakierniczych bo wcześniej sam sprawdziłem i wiedziałem gdzie dostał. U mnie z kolei sprzedawcy podpicowali autko tak że pomalowali zderzaki w autku bo mechanik w aso od razu powiedział dlaczego nie ma na zderzaku odprysków. Przy okazji tego malowania połamali dziady zatrzaski. Więc niekoniecznie autko musi być bite tak jak przypuszczasz, aczkolwiek dobrze wiedzieć czym się jeździ i przy jakiej prędkości max można wchodzić bezpiecznie w zakręt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może kolega mi wytłumaczyć jakiego plastiku brakuje?

Sam niedawno kupiłem Scenica i mam wrażenie , że był bity :-)

Ano tego (oczywiście nie patrz na strzałkę - akurat mam takie zdjęcie):

cotoscii.th.jpg

Porównaj obie fotki

C10126336_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO nic mi nie wspomnieli o "dzwonie" (może nie było, może dobrze zrobiony), ale dowiedziałem się przez przypadek, że przednie drzwi (kierowcy) były lakierowane (po naprawie lakierniczej - jak to w jednym dokumencie było napisane). Może to była tylko przycierka, bo szyby są z tego samego rocznika, nie znosi "Szczeniaczka" na żadną stronę. A moje obawy pewnie są przesadzone po przykrych doświadczeniach, parę lat emu z Uno (total szrot).

 

[ Dodano: 2009-12-07, 23:06 ]

Dzięki "gRRuby" za wyjaśnienie :-)

Miałem sprawdzić jutro, ale nie wyrobiłem i polazłem na parking. Mam taki taki plastik :-)

Jeszcze raz dzięki za dokładny opis i zdjęcia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!