Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kierunkowskazy boczne Megane 2


snap

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj przyszly :mrgreen: kupilem na allegro, koszt 66zl z wysylka

sa fajnie zbudowane bo maja kopulke w srodku w ktora wklada sie zaroweczke i nie ma pomaranczowej poswiaty od zarowki :lol: nie trzeba kupowac philipsa za 10zl :lol:

fotki na samochodzie troche pozniej :lol:

 

 

hpim5209vg6.jpg

 

hpim5210kw4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius, bo tak akurat wyszło zdjęcie, ale jak patrzysz z boku to świeci tylko taki pierścień, tak jak są przednie lampy z ringami, to w tym kierunku świeci tak jakby ring...

 

snap, ciekawe czy tobie też zaparują po kilku deszczach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Za ile kupiłeś swoje boczne kierunkowskazy ? Na allegro są po 60 zł za komplet, ale tez i sa po 30 zł za 2 sztuki. A szajsu nie chce kupić. Co byś doradził ?

 

Dodano: 05 sty 2014 - 13:19

Na allegro znalazłem takie coś:

http://allegro.pl/megane-ii-kierunkowskaz-kierunkowskazy-clear-kpl-i3853115761.html

Co sądzisz o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 plus wysyłka czyli 38 zł.

a kupiłem tutaj: Klik

A ten które podajesz jest taki sam producent kierunki, tylko liczą marzże.

Wymiana może nie być łatwe, bo u mnie jest tak krótki kabel że ledwo odpiąłem te originale i wpiąłem te nowe. Renault oszczędza na ilość kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakies ramki pod te kierunkowskazy to sa ? Pytam, bo to dla mnie nowośc. Od niedawna mam Megankę. I co zrobić, aby starczyło kabli ?

 

Dodano: 05 sty 2014 - 14:16

A jakie bys polecał żaróweczki do tych kierunkowskazów ? Chodzi o to by to miało skład i ład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem jest zdjęcie nadkoła przednie i odpięcie kabli z kierunków albo odpiąć kierunek delikatnie i cienkim szczypce chwycić za połączeniem i przekręcić kierunek aż wyjdzie żarówka. Wymienić żarówkę na pomarańczową i kierunek na chrom i włożyć z powrotem w otwór ale nie do końca. I sprawdzić czy świeci i potem włożyć do końca.

 

Ty masz starszy model przed lifting i może tam jest więcej kabli niż u mnie. Żarówki to W5W pomarańczowe i był w zestawie. Możesz mieć ledowe tylko nie wiem jak będzie świecił.

 

Pracę lepiej jak jest ciepło bo plastyk będzie bardziej miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!