Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Menu po polsku


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Mnie zmiana języka zaskoczyła w dziwny sposób. Otóż wcześniej probowowałem za pomocą komend ale nie szło. Aż dziś kiedy to akumulator padł, i za pomocą kabli zapalił, podładował się i co? takim otóż sposobem wskoczył język angielski a wcześniej był francuski:) także jak komuś nie działa to odłączyć na chwilę aku i może też zaskoczy. Moje megane to phI rok 2003/2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

jesli dobrze zrozumiałem i wyczytałem to od 2005r od sierpnia morzna zmienic jezyk na polski clipem i jest taka opcja bo zmieniałem nie raz pozdrawiam

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi

Pawel

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język PL zależy od tego jaki mamy włożony licznik, pewnie w MII było podobnie jak w SCII, gdzie przed wprowadzeniem SCII PHII montowano w modele z końcówki serii PHI liczniki już z PL (druga połowa 2005r.) A możliwe też że ktoś podmienił takowy licznik i zamontował w PHI z PHII.

A i język PL nie tylko clipem można zmienić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był poruszany i bez problemu posiadając prosty interfejs ELM327 i kawałek laptopa z darmowym oprogramowaniem, wszystko jest opisane w linku poniżej, można sobie zmienić język na angielski w MII do chyba sierpnia 2005 roku lub polski w PHII, jeśli licznik jest po lifcie posiada język polski na 100%. Sam zmieniałem w roczniku 2006, po kilkunastu nieudanych próbach, zbyt wolne wpisywanie dwóch ostatnich komend, zatrudniłem syna (wprawny gracz) zrobił to do strzału.

LINK

Edytowane przez Bodziok2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A co z podmianą licznika z phI na phII?

Czy piny we wtyczkach są identyczne jak w scenic-ach

 

W ph1 i ph2 są zupełnie inne wtyczki.

W ph1 jest 30 pinowa, natomiast w ph2 24 pinowa

 

Dodano: 05 lut 2016 - 21:00

Odświeżam temat bo potrzebna rozpiska pinów w zegarach ph1 i ph2

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!