Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Cie drażni a co fascynuje w Megane III ?


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie z tymi głośnikami wysokotonowymi to przegięcie, żeby w aucie tej klasy brakowało, tym bardziej że poprzednik miał, można dokupić w salonie, kosztują chyba ok 60 zł, ja osobiście zainwestowałem w Hertze ze zwrotnicami i grają super. Musiałem tylko dokupić wtyczki po 3 zł każda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie mi proszę powiedzxieć jak przy włączonych xenonach spryskać szyby, żeby automatycznie nie sprysiwały się reflektory ?? bo to trochę drażniące jest... i przy prędkości ponad 100km/h mam obawy że te klapki odpadną jak będzie wysuwał się spryskiwacz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryskiwacz na reflektory włacza sie dopiero jak przytrzymasz dźwignie dłuzej niż 1-2 sekundy

tak tylko że w praktyce bywa to ciężkie do wykonania - naciskasz na 1 sekunde a pompka dopiero sie zbiera, odczekujesz jeszcze chwilę i juz razem z szybą myjesz reflektory :) całe szczęscie że sa swiatla do jazdy dziennej i że zbiornik ma 5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jeszcze inne pytanko mam...

moja menka ma już przejechane 8 tyś km. zauważyłem że teraz praca silnika zrobiła się głośniejsza... na postoju słyszeć z silnika taki cichy...ale jednak słychać go dobrze... tak jakby był pod maską mały dieselek :) hehe takie klekotanie... na początku czegoś takiego nie było... też macie tak w silnikach benzynowych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie - powoli robicie wielkie śmietnisko z tego tematu.

marcinIII, Gdyby było napisane: "Mnie ostatnio drażni głośna praca silnika czy włączanie się spryskiwacza reflektorów wraz ze spryskiwaczem szyb, to by było OK.

Pytania i porady, proszę pisać w postach tematycznych :!:

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!