Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głosniki przód + Wzmacniacz + Subwoofer


Rekomendowane odpowiedzi

Montaż audio zrobiony <ok>

Finalnie trafiły do auta takie rzeczy:

- głośniki przód - Morel Tempo 5 (130mm)

- subwoofer - JL Audio 10W1v2 (w koło zapasowe)

- wzmacniacz - Focal Solid 4

+ wygłuszenie drzwi i bagażnika.

 

Jak dla mnie gra to bardzo fajnie - o wiele, wiele lepiej niż fabryczny zestaw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Większość ludzi decydująca się na wymianę audio zakłada wzmacniacz z nowymi głośnikami, ale z tego co wiem fabryczne radia zakładane do Megane III nie mają wyjścia na wzmacniacz. Więc jak je podłączacie??

Czy jest na forum ktoś kto wymienił radio fabryczne na inne nie fabryczne. Mam parę pytań. Czy górny wyświetlacz nadal działa i pokazuje godzinę i temperaturę. Czy pilot przy kierownicy daje się podłączyć do nie fabrycznego radia czy pozostaje bez użyteczny?? A jeśli tak to czy idzie go zdemontować?? Aby w to miejsce podłączyć dedykowany pilot np. do radia SONY. Może ktoś podrzucić foto jak wygląda Megi III z nie fabrycznym radiem. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę odpowiedzieć tylko na pierwsze pytanie - wzmacniacz pod fabryczne radio podłącza się ciągnąc sygnał z wyjścia głośnikowego z radia fabrycznego. Podłączasz to poprzez odpowiedni konwerter, albo niektóre wzmacniacze mają już wbudowane takie konwertery w siebie (tak ma np. mój :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A którędy wpuścić kabel zasilający z komory silnika do wnętrza kabiny? Jak to rozwiązaliście? Macie może jakieś zdjęcia? Z tego francuskiego forum widzę tylko wyjete radio, a jak bezpiecznie zdemontować maskownice radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

góra dls ul ,dol z

ALPINE F1 SPX Z-18T

 

dls a4

sub 4x8cali sundown audio sa8 +2xsundown saz1500d

i kilka aku :)

 

spokojnie to radio tylko na chwile czekam na właściwą przesyłkę:)

 

sub 4x8cali;)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9 -Prezes

 

dach przed i po

dachprzed.jpg

dachpo.jpg

podłoga

po1.jpg

po4.jpg

Edytowane przez zip30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!