Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głosniki przód + Wzmacniacz + Subwoofer


Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiercić musisz, aby je zdemontować. Ale jak przymocujesz później to już inna sprawa. Możesz np. przymocować na śruby z nakrętką i dać duże podkładki aby śruby nie wpadały przez otwór po rozwierceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowe :)

 

Głośniki z przodu wymienione.

post-57338-0-39258500-1368562930_thumb.jpg

standardowe ktore były wymieniłem na takie które były w Megane III GT, nie wiem co to za jedne ale grają o niebo lepiej :)

 

jeszcze tył muszę wymienić w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Koledzy pisaliście kilka postów wyżej na temat przeprowadzenia kabla zasilającego pod maskę, jednak nie znalazłem tam odpowiedzi, mógł by ktos podpowiedzieć w którym miejscu najprościej przeprowadzić taka operację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeszcze pytanie do kolegi co montowal Morele 5...

Morel 6 są 165mm i wymagają jakiś przeróbek przy mocowaniu w drzwiach - jak wymieniałem audio to audio było na gwarancji i nie chciałem dodatkowych przeróbek w drzwiach.... pewnie jak bym to robił teraz to bym brał Morel 6 :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, jak się ma suba dobrej klasy, który nie jest zbyt wielkim klocem i "nadąża" z basem, to 16cm wcale moim zdaniem nie jest takie niezbędne. Dobrej klasy 13 idealnie zagrają wysokie i średnie tony, podział pracy głośników jest klarowny, każdy ma swoją specjalizację, w średnich tonach słychać więcej rzeczy. Bas załatwia wtedy sub, który można podpiąć w przeciwfazie, by niskie tony było słychać bardziej z przodu, doskonale się to wtedy uzupełnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek dwuznacznie to nie zabrzmi, mój ma 20 cm. Głośnik w skrzynce :notacrook: Bardzo mały jak na sub, ale skrzynię jak się weźmie w ręce to dużo cięższa od skrzynek np, Blaupunkta i innych takich z głośnikami 30cm. Fryzura co prawda nie chodzi w rytm muzyki, ale basy są ładnie podkreślone i szybkie, uzupełnia się to świetnie. W Megane sedan gra ten subik cudownie, niejeden głośnik by zginął w tym bagażniku a to maleństwo daje radę, super się uzupełniając z budżetowym systemem Clariona na 13.

W poprzednim aucie miałem DLS B6 i wygłuszone drzwi, grało pod radiem Clariona budżetowym, a auto było niedużym hatchem. Szczerze mówiąc to co mam teraz w Megi sedan subiektywnie lepiej mi się podoba. A drzwi niewygłuszone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podepnę się pod temat.

Czy taki zestaw:

- Wzmacniacz GROUND ZERO GZIA 4115HPX,

- Subwoofer ALPINE SBG-1244BP,

- Głośniki HERTZ ESK 130(na przód),

sprawdził by się do M3? Razem z wygłuszeniem itp, ale chodzi mi bardziej o parametry tego sprzętu. Nie sfajczyło by się przy głośniejszym słuchaniu? A jak nie takie to co proponujecie innego? Nie wiem czy wybrałem odpowiedni wzmacniacz, czy nie jest za słaby dla suba. Co powiecie?

Edytowane przez oplot23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!