Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Cięźko pracujące sprzęgło.


bezu

Recommended Posts

Miałem okazję podróżować nowiutkim 2010-Seatem Leon. Sześcio-stopniowa skrzynia biegów, klima, pełna elektronika itp. Samochód jednak za twardy, za głośny za lekki i za mały jak dla mnie. Chodzi mi jednak o to ,że sprzęgło w tym aucie pracowało bardzo łatwo.lekko;tzn poprostu wciskasz sprzęgło bieg i jedziesz.

Kiedy przesiadłem się do mojego Renault moim pierwszym wrażeniem było - Nie wciskam sprzęła , próbuje wcisnąć kawał cegły w podłogę. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, choć muszę przyznać ,że musiałem się przyzwyczaić to mojego Renault. Sam samochód fakt , faktem jest o wiele cięższy. Nie jest tak dynamiczny jak Seat Leon, ale sprzęgło powinno chyba pracować lżej.

Rozmawiałem przy pewnej okazji z mechanikiem ,który oświecił mnie faktem ,że sprzęgło w moim Renault jest hydrauliczne i ,że to jedna część.(prawda to ?) Więc mam następujące pytanie : czy sprzęgło powinno tak ciężko pracować. Czy można je ustawić badź wyregulować żeby pracowało lżej.

Renault Megane Coupe Kabrio-1.6 16V 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!