Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

mam megane II bez fabrycznego radia. Radio założyłem swoje, ale na wyświetlaczu gdzie jest zegarek powinien być termometr. Niestety się nie wyświetla czy ta wersja nie ma termometra w standardzie? Czy można go jakoś aktywować?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz wersję bez termometru. Sprawdź pod prawym lusterkiem. Jeżeli jest tam taki wystający element, to jest to czujnik temperatury, czyli możesz mieć termometr. Jeżeli nic nie ma, to na pewno go nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. auto mam służbowe - el. szyby, klima i... lusterka w manualu takie rzeczy to tylko we francuzach:) nie wiem ile kosztuje fabrykę montaż lusterek elektrycznych ale nie dużo raczej. Teraz w autach to już raczej standard zwłaszcza, że auto jest z 2004 roku to raczej nie takie stare.:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Heja :)

Ja miałem podobny problem po załozeniu innego radia...

Trzeba pokombinowac z kablami idącymi za radiem (tzn nie te od radia tylko te idące do wyświetlacza)

Jak coś to pisz na PRIV.

 

Pozdrawiam

Suchutki

 

[ Dodano: 2007-08-22, 23:47 ]

Yetiq- chyba nie ma Megany II bez termometru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamontowałem sobie dodatkowy czujnik w środku, do pokazywania na fabrycznym wyświetlaczu temperatury w kabine. koszt 1,8 PLN + cały dzień roboty i kombinowania, efekt -cacy. Przepis na czujnik za niecałe 2 zł, jest na tym forum :)

Przy okazji udało mi sie wyeliminować efekt przygasania wyświetlacza zegara po włączeniu świateł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster

Jak podłączyłem swego Scenica do Clipa to zuważyłem, że mogę odczytać wskazania termometru. Pokazał ją dokładnie tak jak na wyświetlaczy. Ale co ciekawe pokazał także temperaturę wewnątrz auta, a na wyświetlaczu tego nie ma. Pytanie. Czy faktycznie jest wewnątrz czuja temp., a jeśli tak to gdzie i czy da się podpiąć jakiś wyświetlacz do tej czujki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
[...]Ale co ciekawe pokazał także temperaturę wewnątrz auta, a na wyświetlaczu tego nie ma. Pytanie. Czy faktycznie jest wewnątrz czuja temp., a jeśli tak to gdzie i czy da się podpiąć jakiś wyświetlacz do tej czujki??

 

Musi być gdzieś drugi czujnik - mam podgrzewane fotele. Wyczytałem, że gdy temperatura wewnątrz pojazdu przekroczy 10'C to podgrzewanie nie działa. Faktycznie tak jest - w lato, jak kupowałem swojego Scenica, podgrzewanie nie działało, byłem zawiedziony. A teraz przyjemnie grzeją z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!