Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kabel vag kkl (ftdi-chip) i zabawa samochode


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

mi łączy się z automatyczną skrzynią

 

[ Dodano: 2011-02-21, 10:09 ]

jest jakaś nowsza baza DDT2000_v2.5.0.0_setup_full_RENAULT.7z

 

[ Dodano: 2011-02-27, 23:28 ]

Szczerze mówiąc to DDT2000 można bardzo dużo zrobić. W serwisie nie mogli mi wyłączyć czujników ciśnienie kół, bo nie było takiej opcji przez clipia, a ja przez DDT2000 wyłączyłem go. W automacie można zrobić adaptacje skrzyni i pedału gazu, wykasować licznik zużycia oleju i sprawdzić parametry ciśnień.

 

Obecnie prze zabawę wykasowałem kody kluczyka z systemu i auto już nie odpala. Ale jakimś cudem na drugi dzień udał mi się zrobić adaptację i wczytał go od nowa i są już widoczne kody klucza w programie.

 

[ Dodano: 2011-02-28, 08:04 ]

Czy ktoś z szanownych kolegów ma może przetłumaczone Magane-Scenic. Problem polega na tym, że wykasowałem kluczyk. Obecnie jest już wczytany - silnik odpala, ale nadal nie działa mi pilot do centralnego. Z Francuski u mnie lipa. działam po omacku.

 

[ Dodano: 2011-03-01, 23:00 ]

Już sobie poradziłem. Wczytał mi ponownie kluczyk i włączyłem działanie sterowania centralnego z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o informacje od osób mającym praktykę.

1. Czy Megane II Ph I 1.5dci będzie obsługiwane przez kabel VAG?

2. Czy kable na allegro w cenie około 50zł to to samo co te po 25?

Przykładowo:

http://allegro.pl/ddt-2000-interfejs-renau...1453390507.html

ma w opisie samochody Renault

Za to:

http://allegro.pl/vag-com-kabel-diagnostyc...1491519541.html

tańszy interfejs ale czy działa z Renault?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie prze zabawę wykasowałem kody kluczyka z systemu i auto już nie odpala. Ale jakimś cudem na drugi dzień udał mi się zrobić adaptację i wczytał go od nowa i są już widoczne kody klucza w programie.

Możesz podać jaki to sterownik bo mi nie wykrywa jak zapodam ręcznie to może za hula. Musze dorobić kluczyk bo mam tylko 1.

 

[ Dodano: 2011-03-06, 12:57 ]

co do nowego ddt 2.5.0.0 to sam program bazy jeszcze nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pobawiłem sie dzisiaj ale bez szaleństw i jeżeli da się otworzyć drzwi i zamknąć oraz włączyć mrugacze i buzer to i może w programować kluczyk (chyba sobie zamówię na ebayu)

Co ciekawe UCH1 protos B też sie bawiłem udało mi się podnosić i opuszczać szyby wycieraczki itp aż mi akumulator padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ddt2000

Na razie jestem na niego skazany bo clip z chin zaginął i sprzedawca zwrócił mi kasę(zaproponował mi hxh scaner w dobrej cenie więc jestem na rozdrożu).

Jak znajdę czas to zamieszczę wstępną rozkminkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Zeskanowałem sobie mojego "Szczeniaka" i wyszło mi aż 6 błędów tylko że co one znaczą, próbowałem przez translator Google i jakieś bzdety mi wychodziły, wiec zwracam się z prośbą czy może ktoś mi może to przetłumaczyć.

capture13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz, tylko co znaczy błąd ogólny wejścia wyjścia i do tego silnik krokowy bezczynny tzn. uszkodzony? jest nowy, wymieniałem go tydzień temu. Ale nic teraz wiem gdzie trzeba pogrzebać jeszcze raz dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejscia wyjscia mi wyskakuje jak skanuje na włączonym silniku (czego nie powinno się robić bo istnieje ryzyko uszkodzenia sterownika)

Co do pozostałych błędów wykasuj i trochę nim pohulaj i zeskanuj jeszcze raz jak się powtórzą to wtedy trzeba rozkminiąc. Jak nie wyskoczą to znaczy że gdzieś tam się zapisały bo coś tam kiedyś wystąpiło a po naprawie nie zostało wykasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!