Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kabel vag kkl (ftdi-chip) i zabawa samochode


Rekomendowane odpowiedzi

pawelsonx jakiej wersji używasz bo widzę że ja mam inną?

 

Do kolegów : proponuję założyć post pt."Diagnostyka programem DDT 2000"

w pierwszym poście powinna się znaleźć informacja co jest potrzebne (fejs,program), jak zainstalować fejs i program. I przenosić do niego tylko posty które coś wnoszą a nie posty typu "czy ten kabelek z allegro jest dobry".żeby nie było takiego chaosu jak pisze kolega przemo na forum laguny.

I prośba jeszcze jedna żeby opisy działań z programem pisać zrozumiale dla nawet mniej obytych z informatyką .Ja na przykład ze względu na wiek nie jestem tak oblatany z komputerem jak młodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, toczą się już dyskusja na ten temat.

Prawdopodobnie będzie odrębny dział. Tak będzie najłatwiej i wszystko w jednym miejscu.

Oczywiście jak najbardziej potrzebna będzie pomoc kolegów bardziej zaawansowanych w tym temacie.

Uważam, że warto to wyodrębnić. Co prawda nie każdy ma wiedzę i chęci, żeby się w to bawić, ale części użytkowników na pewno tematem może być zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam pytanie, sorry panowie ale sami wiecie, takimi linkami dzieli my się jedynie przez PW.

Ostrzegam, że jeżeli pojawią się jakiekolwiek linki do ściągnięcia programu lub baz zostaną natychmiast usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img835.imageshack.us/img835/7220/projekcik.jpg

Tak będzie wyglądał projekt tłumaczenia. <ok> Można edytować dosłownie wszystko razem z obrazami :mrgreen:

Może zrobię też nakładkę ale muszę sprawdzić jak to jest z zastrzeżonymi prawami. Już przetłumaczyłem BTP konfigurację DDT ddt light i kończę buildera...

Jak będzie gotowa całość to dopiero będzie można wysyłać :oops:

A jutro lub pojutrze będzie kabelek, także jak nie będzie działał to zobaczę co z dalszym tłumaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kabel, z kablem mam mnóstwo programów głównie do aut z grupy VAG.

Wieczorem postaram się zorganizować jakiegoś laptopa i noc pewnie będzie spędzona w aucie :-|

Jestem teraz na etapie poszukiwania bazy (tej 413mb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!