Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Fabryczna navigacja


Rekomendowane odpowiedzi

Niezła rozpierduche w Megi miałeś ;D

A tak trochę zbaczajć z tematu. ja mam fabryczną navi także, natomiast mam radyjko podstawowe bez BT. Jak nagram płytę jako Dane z MP3, to odtwarzając wyświetla mi ciągle np, track 4, lub album 3. Dopiero jak przycisnę przycisk "lista" bądź "kółko" pod kierownicą tylko na chwilkę wyświetla nazwę pliku zapisaną w file info. Czy Wy też tak macie przy słuchaniu MP3? Tak samo przy słuchaniu zwykłych płyt CD nie wyświetla mi czasu utworu, każdy tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja aktualnie mam zamontowaną Navi z serii Carminat TomTom Live i navicore w wersji 9.xx i na razie o TomPlayerze mogę pomarzyć. Zastosowalni w tej wersji zupełne inne podejście do softu i nawet mapek z witaminką nikt jeszcze nie umie zastosować do najnowszych wersji navicora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś patrzylem na stronę renault.pl. Pojawiłą się "gama 2012" Meganek. nie ma żadnego katalogu jeszcze do ściągnięcia, ale z filmiku reklamowego widać, że sporo szczegółów zostało pozmienianych. Zaczynając od ledów w reflektorach, odrobinę innych zderzaków przednich chyba oraz radio jest inne! kształt ma niby ten sam ale rzucił mi się w oczy port UBS na panelu. wymiana tych moich Chinchy na Audio C Box kosztuje kika stówek ciekawe jak byłoby z wymianą całego radyjka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytus, czy z wersji 8.842 można upgradować do wersji 9.xxx. Co jest nowegow tej wersji?

 

Ws. Tomplayera, napisałem list do Admina i dostałem taką odpowiedź:

 

Are you sure you have a 8.842 version and not a 9.842 ?

I ask because I know it is impossible to run tomplayer on carminat live

with navcore 9.842 and 9.844 so I want to be totally sure that you are

not in this case...

 

If you don't have a carminat live then it should work.

Which tomplayer version did you try ? the v0.240b5 ?

The best one should be the 0.240b5 that is here :

http://www.tomplayer.net/forum/viewtopic.php?f=21&t=952

Have you tried another sdcard (I know some sdcards are so slow that the

watchdoh triggers before I am able to refresh it)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Renault Megane III rozróżniamy 3 typy nawigacji:

Navi do połowy 2009- jest to navi aktualizowana z CD i nie ma nic wspólnego z TomTomem

Navi od drugiej połowy 2009 do podajże końca 2010 Navi Carminat TomTom. Najnowsza wersja Navicora do tego typu urządzeń to 8.842

Navi od 2011 , do... Carminat TomTom Live, dodali do niej modem GPRS przez, który aktualizowany jest stan dróg oraz natężenie ruch, wsadzili 128 MB RAM a nie jak w wersji poprzednie 64MB - najnowsza wersja Navicora to 9.844.

Nie ma możliwość wgrania do nawigacji bez live oprogramowania do live, bo to zupełnie inny hardware.

post-24044-0-15529600-1331741090_thumb.jpg

post-24044-0-89941500-1331741095_thumb.jpg

Edytowane przez Woytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!