Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy warto mieć hands free?


Sławek17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja powiem tak - Megane jest moim 3 autem w życiu, pierwszym z hands free. Wszyscy (włącznie ze mną) wcześniej marudzili że łojezu kolejna rzecz do psucia się bla bla bla.. ale idąc tym tokiem może jeździjmy dalej 126p :)

Dla mnie powrót do normalnego kluczyka teraz będzie problematyczny :D Karta w etui w kieszeni, podchodzę obładowany zakupami czy gratami, zamiast odstawiać, szukać kluczyka wystarczy palec za klamkę włożyć i już :)

A co do kradzieży - będą chcieli ukraść to i tak ukradną.. ;)

Więc moja odpowiedź na pytanie z tematu - tak, warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz tą opcję w pakiecie to bierz. Jak ja kupowałem swoją to była dopłata ok. 1500 więc za taką kasę wolałbym wybrać inne udogodnienie bo bez tego da się żyć. Kwestia przyzwyczajenia. Znam osoby, które mają auto bez centralnego zamka i nie narzekają. Z drugiej strony jak ktoś napisał przy sporej ilości elektroniki coś musi paść. Ale i tak nie uciekniemy od nadmiernego faszerowania naszych aut elektroniką. Patrz "tablety" w autach, które mnie przerażają, albowiem aby ustawić prędkość wentylatora muszę grzebać na tym czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto dopóki nie miałem to uważałem to za zbędny bajer w lagunie mam i powiem tak, świetna sprawa i już nie chcę auta bez tego. System tutaj jest świetnie dopracowany nie jak np w megane II czy lagunie II, zawsze działa, nie ważne jak głęboko schowana jest karta a do zamykania nie trzeba wkładać ręki za klamkę czy wciskać przycisku, wystarczy odejść a auto samo się zamyka i składają się lusterka, dodatkowo auto trąbi informując nas o tym, że jest zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 6.02.2011 o 19:02, mrarek napisał:

jakby to miało jakieś znaczenie :mrgreen:

Ma znaczenie, ponieważ jak zamkniesz przyciskiem na pilocie, to tylko przyciskiem na pilocie otworzysz, a więc złodzieje nie otworzą samochodu tylko przez wzmocnienie sygnału.

Edytowane przez wad3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem scenica z hands free i przesiadłem się do megane bez,  i jest tragedia dopiero teraz doceniłem jakie to udogodnienie. a jeśli chodzi o kradzież to jak złodziej będzie chciał ukraść twoje auto to i tak ukradnie czy z HF czy bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!