Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana oświetlenia rejestracji na LED


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy ktoś z Was wymieniał lub przerabiał oświetlenie tablicy ze zwykłego na LED bo chciałbym wymienić moje oświetlenie właśnie na LED-y tylko nie wiem jak się za to zabrać czekam na info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki właśnie tego szukałem tylko muszę sprawdzić jaka ma być długa ta żarówka pozdrawiam :P

 

[ Dodano: 2011-03-04, 23:00 ]

miał bym jeszcze taką prośbę jaki jest rozmiar żarówki w tej lampce bo szukam i nigdzie nie jest podane jaki jest rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arqwo, oryginał to C5W, długości nie znam, bo nie kupuję żarówek "z metra", zazwyczaj typ podaję i wiedzą o co chodzi.

Poszukaj aukcji lub sklepu co według typu LEDy Ci sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arqwo, nie wiem jaki masz cel wymieniać te żarówki. Nie palą się aż tak często. Wygląd sprawa mocno dyskusyjna. Jeśli zaś energooszczędność to chyba lepiej dzienne ledowe (wszystko to co zaoszczędzisz podczas jazdy w dzień zbilansuje z naddatkiem oświetlenie tablicy w sposób konwencjonalny).

Mając ledy na rejestracji możesz się stać kąskiem dla policji - łatwo to rozpoznać po barwie światła chyba że kupisz lampki o ciepłej barwie ale są droższe więc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze - nie jest źle na moich LEDach. oświetlenie jest jasne i dostateczne, nie miałem żadnych problemów na przeglądach. prawda, że szukałem najjaśniejszych, bo wymieniłem również wszystkie żarówki w środku auta. te z drzwi również.

mając na wymienionych żarówkach zużycie ok. 75W teraz mam ok. 5-6W, więc różnica spora.

jak poszuka jasnych ciepłych LEDów, to nie będzie miał problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arqwo, nie wiem jaki masz cel wymieniać te żarówki. Nie palą się aż tak często.

Może nie przepalają się często, ale za dużo ciepła dają i mogą się plastiki po topić. I jak także wymieniłem sobie na diody własnoręcznie robione. Bo kupne padły po pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetiq, Niestety większość się pali :P Na dzień dobry trzeba kupić takie, które można rozebrać i zmienić rezystor na większy. Ja nabyłem takie: postojówki LED W5W 7 LED

http://allegro.pl/zarowki-postojowki-led-w...1428460910.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!