Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To ja teraz poproszę o manual demontażu licznika w SII :-P

Wyślij mi go na [email protected] w pdf zostanie umieszczony na downloadzie.

Zresztą jak masz tego więcej to też możesz wysłać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipaaaaaaaaaaaaa !!!!!

 

Czynnik uzupełniony, rurki zrobione ale ..... nie działa.

Jak się włączy podając "PLUS" czyli napięcie - klima działa, z włacznika nie działa .....

 

Sprawdzony przekaźnik w komorze silnika - działa i da się go właczyć pod kompem z kompa.

Elektrycznie sprawdzony - jest OK.

Płytka z bezpiecznikami w komorze silnika i panel starowania klimatronik - zlikwidowane potencjalne zimne luty. Bezpieczniki sprawdzone - OK. Czujnik ciśnienia również.

I nadal nie działa :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Oprócz tego nie grzeje tylna szyba ....

Podobno z taka samą usterką miał dziś kolesia ze scenicem.

 

Wyczytali (na angielskim forum) że czasami pomaga wgranie ponowne oprogramowania do kompa.

 

Jestem okrutnie wnerwiony :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Miał tak ktoś ? Co robić ? Co jest grane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na trybie ręcznym się nie włącza - wówczas powinna się załączyć ???

 

Pod kompem brak błędów.

Czujnik ciśnienia miał jakiś błąd ale się skasował - poza tym były podmieniane inne czujniki i nie rusza.

Dopiero jak się poda napiecie do bezpiecznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dla odmiany ok.

Widziałem rurkę gdzie była nieszczelność - wyglądała jak utleniona, wyżarta... Chłopaki wycięli ten fragment i wstawili element z gumy :!::-D przymocowany solidnymi zaciskami. Miejsce gdzie była uwalona rurka to, stojąc przodem do samochodu, prawa strona, mniej więcej w połowie silnika.

Cała impreza, tj. : usunięcie nieszczelności, nabicie klimy, odgrzybienie, wymiana czujnika ciśnienia kosztowała mnie 680zł.

 

Przypomniało mi się - temperatura na "wyjściu" to ok. 9 stopni - chyba całkiem dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasialiście ziarno wątpliwości w mym umyśle :-?

Jak znajdę chwilkę i sposób żeby dojść do tego miejsca to wstawię na forum. Chłop ma doświadczenie, na rynku jest kilka lat i ma stosunkowo dobrą opinię. Może dla mnie jak dla lajkonika tłumaczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no :-D podałem temp. z wczoraj a wczoraj tyle było.

Rano było 7 czy 8 C :-D

 

 

Jeszcze jedno,

Czy jest możliwa taka sytuacja, że - nie było w ogóle czynnika w klimie i została zablokowana przez kompa sprężarka i można to tylko odblokować w serwisie ?

Faktycznie tak było:

- czynnika nie było - teraz został uzupłęniony

- pod kompem u elektryka - jak się chciał dostać do sprężarki - było "Odmowa autoryzacji"

 

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!