Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wszystko przestaje dzialac...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Megane kombi 2003, 1.9dci. Niedawno kupione i juz fatal error. Zaczelo sie od komunikatu 'defaliance electronique' i lampce serwis. Silnik przerywal podczas jazdy i dopiero kiedy wyskakiwal ten blad samochod jechal normalnie. Razem z tym bledem umarlo podswietlenie kabiny w sufitce. To co teraz sie stalo to juz trudno opisac. Ikonki abs, hamulec, STOP, serwis, podswietlenie dalej nie dziala i dolaczylo:

- predkosciomierz (nie dziala)

- nawiew + klima

- tylna wycieraczka i podgrzewanie szyby tylnej

- spryskiwacze przedniej szyby

- komputer pokazuje tylko 'defaliance electronique'

- radio wylacza sie samo co 20 minut,ale po wyjsciu z auta i zamknieciu go dalej gra

- abs nie dziala (blokowanie kol przy naglym hamowaniu)

- wylaczenie silnika tylko poprzez podwojne szybkie nacisniecie startera.

 

Poprostu pomocy. Czy ktos cos mial podobnego. Jakies pomysly... Dziekuje z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na kompa niech spradzwa co sie dzieje, nikt tu raczej wrozka nie jest ale albo auto bylo zrobione "na sztuke" do sprzedazy albo gdzies jest wilgoc/woda, cos nie styka, ktoras centralka poszla sie jeb...

muisz to sprawdzic i niestety najlepiej w ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej, że piszesz niedawno kupione. Pytanie czy niedawno to tydzien temu?

Bez wizyty u elektryka to się nie obędzie. Nikt chyba nie miał tylu problemów na raz. Komputer wariuje tylko od czego? Wiązka ? Aż dziw bierze, że wszystko się posypało. A jedyną rzeczą, która ma nadzór nad osptrzętem jest komputer. Umów się na wizytę i nie czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, nie działaja mi wycieraczki i nawiewy, czy to jest moze bezpiecznik?? jestem tu Nowy dopiero woczraj zakupilem auto, a i kolejne pytanie jak sie sciaga osłone bzpieczników ta pod maska co jest nad kompem?? bo tez nie moge sobie z tym poradzic... :P dzieki z góry za odpowiedzi Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sprawa wyglada o wiele gorzej nie działa nic:

- predkosciomierz (nie dziala)

- nawiew + klima

- tylna wycieraczka i podgrzewanie szyby tylnej

- spryskiwacze przedniej szyby

- komputer pokazuje tylko 'defaliance electronique'

- abs nie dziala (blokowanie kol przy naglym hamowaniu)

- wylaczenie silnika tylko poprzez podwojne szybkie nacisniecie startera.

:P:):P:)( to juz chyba nie jest kwestia bezpieczników :P

 

 

P.S. te bezpieczniki pod maska mam pod jakas osłona której za zadne skarby nie moge sciagnac :P(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem znalazlem tamten temat ale nic tam nie pisze a z mario_h nie moge sie skontaktowac, chyba ze ma ktos do niego gg lub telefon, ale sprawa jest o tyle dziwna ze dzis udalo mi sie właczyc tylna wycieraczke nie wiem jak :P) a ktos moze wie jak pada moduł to czy działaja szyby ? bo u mnie wysztskie szyby działaja i tylna wycieraczka, dzis sprawdziłem tez wszystkie bezpioeczniki pod maska (tragedia sie tam dostac ale jakos sie udalo) ale wszystkie na nieszczescie dobre... :P a przy okazji zobaczylem ze wymiana zarówki to masakra bedzie jak kiedys sie spali :P))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!