Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kupno Megane


lukrenia

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie koledzy jestem zainteresowany tym oto autem http://otomoto.pl/renault-megane-1-9-dci-120-km-climatronic-C20243413.html prosze was o pare słów o tym aucie jak to widzicie oczami fachowców i jak sprawują sie te silniki dodam ze dzis odbyłem jazde próbną i jestem pozytywnie zaskoczony !!!! dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest książka serwisowa potwierdzająca ten "fantastyczny przebieg"? Zużycie wnętrza mówi co innego. Koniecznie sprawdzić fakturę za wymianę rozrządu, czy był zmieniony kompletny. Obejrzałbym dokładnie spód auta, przedni zderzak od spodu odstaje, nie jest wpięty, uszkodzenie progu i otarcia na samym dole. Tak ogólnie prezentuje się przyzwoicie, obowiązkowo do ASO na weryfikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTOWANIE

Witaj książki brak!!faktury za rozrzad widziałęm jest ok,zderzak jest tak jak zauważyłeś i tu :) słabo przyczepiony od dołu nie wiem czy zaczepy są połamane czy po prostu to wypadło przy wyjeżdżaniu z krawężnika (też tak załatwiłem sobie kiedyś w golfie zderzak )jutro jadę i pojedziemy do renault w katowicach zobaczymy ASO a czy wiesz ile może kosztowac taki przegląd w ASO?? dzieki za informacje

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.13 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 za przegląd przed zakupem, to było w grudniu ubiegłego roku, teraz chyba trochę podnieśli cenę, zaś sprawdzenie historii w czasie takiego przeglądu nie jest już dodatkowo płatne. Wchodzi w zakres. Sam taki przegląd Sceniolowi drugiemu robiłem u ZIĘBY w Katowicach na Kościuszki i mogę polecić. Czasami trzeba wcześniej do serwisu zadzwonić, by termin takiego przeglądu umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem pod koniec marca tego roku i mi właśnie przedstawił takie ceny,i jak się nie mylę to było właśnie to u Zięby.

No i faktycznie lepiej zadzwonić wcześniej i się umówić,ze sprawdzeniem historii to praktycznie zrobią ci to w każdej chwili ale z przeglądem będzie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu brak magicznego słowa "bezwypadkowy" co w zasadzie oznacza że auto jest po mniejszym lub większym wypadku.

 

Trzecie zdjęcie pokazuje że robiony był pewnie prawy przód, duża szczelina pod lampą, maska źle się schodzi z reflektorem. Ale może przegląd w ASO powie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie sory ze dopiero teraz pisze ale byłem w delegacji jak juz wspominałem byłem z komputerem z czytać błędy itp ... i powiem ze wyskoczyły 3 żeczy

1. abs(po wykasowaniu i przejechaniu 10 km i ponownym podłączeniu juz błąd nie wystepował

2.błąd świecy żarowej i to juz sie powtarzało !!!!!

3.błąd przepłwomierza

a co do zderzaka przedniego to zaczepy są pozrywane wiec miał małe kuku małe poprawki lakiernicze tez były tak wiec co o tym sądzicie cena jaką pan zaproponował po naszym pokazaniu wad to 16400 !!!! :) mysle ze morzna by spokojnie do 15500 zejsc no i pytanie czy warto to naprawiac

 

Dodano: 30 sie 2011 - 20:05

( można )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zderzaka to widać że małe poprawki lakiernicze,z prawej strony z przodu widać jeszcze zarysowanie i to samo z tyłu

Więc zostały ci 2 błędy,te ze świecami to jeszcze tam pół biedy ale nie wiadomo co się dzieje z tym przepływomierzem :) a to już bardziej kosztowna sprawa,więc 500 zł upustu na te usterki to za mało,co najmniej 1000-1500 zł.

Ja przy swoim utargowałem 1800 zł,tyle że ja schodziłem z 29800 zł.

Edytowane przez kanar666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!