Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i Megane II phII OPONY LETNIE


Hadson

Rekomendowane odpowiedzi

Choina, jeszcze mam twarde sportowe zawieszenie, własnie ostatnio mi się fotel rozleciał od dziur, ale powiem szczerze ze nie jeździ się tak źle, jeździłem bardziej hardcorowymi autami :D , ale jak bym tyle nie napompował to już by było po felgach... teraz na nowych felgach planuje wpić po około 3bar... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że 0,2 powinno się dodać. Także 2,4 i 2,2. Ja jak w poprzednim aucie zmieniałem na niski profil to takie wartości miałem.

 

Adi00, cyknij kilka fotek jak wygląda 225/45 na tak wąskiej feldze. Sam sie zastanawiam czy zakładac 205/50 czy 225/45. Zrób fotki z przodu, z tyłu blisko i dalej oraz tak żeby było widać tylni narożnik (całe auto).

Dlatego optymalnym jest szerokość opony 215.

fuldaexelero17x215x45wf3.jpg

i z boku

fuldaexelero17x215x451hw1.jpg

 

zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam o przebieg? Jakbyś miały wiekszy (a może i taki wystarczy) przebieg można by sprawdzić głębokość bieżnika na środku i brzegach opony czy równo sie ścierają. Jak jest za duże ciśnienie to środek bieżnika szybciej sie wyciera. Najlepiej to sprawdzić suwmiarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie nad tym zastanawiałem i patrzyłem na to i nie ma takiego problemu.... większość opon 225/45zr17 mają homologacje do około 4,5 bar to pisze na każdej oponie z boku, wiekszośc moich kumpli z klubu tuningowego daje po 2,8 do felg 17-18"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !

 

Otóż mam problem z doborem opon i alufelg...

Samochód Megane II...

Mam pytanie czy do Megany II wejdą 250 i do tego felgi 19 cali?? Czy jedyna opcja to 225 i 17 cali?? Cena nie gra roli... :D

Licze na wasze opinie i propozycje :D

 

Pozdrawiam Sebol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolek: Wejdą 225? W książce wyczytałem że do modelu 1.5 dci wchodza max 205? ;/ Juz sam nie wiem... A Ty masz do swojego 225?

 

Basenji: Wiem że polskie drogi są kiepskie.. Ale poczytam. Dzięki.

 

eseli: Własnie przymierzałem ale jakoś wybór alufelg jest tam dość ubogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdą, ja mam 225/40zr18, jak by ktoś chciał to ma do sprzedania te felgi co gdzieś tam wkleiłem te 18, maja tydzeń, są idealne cena sklepowa 3000zł jest to oryginał MOMO... u mnie o wiele taniej... sprzdeaje bo wyszedł inny model który bardziej mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!