Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i Megane II phII OPONY LETNIE


Hadson

Rekomendowane odpowiedzi

KUpiłem nowe zimówki tej firmy, w dobrej cenie 790 zl za komplet z montażem, który odbędzie się w pażdzierniku:)) poprostu lubie wcześniej się wyposażyć w dobre gumy a nie biegać jak idiota kiedy spadnie już śnieg. Mam pytanie czy ktoś miał już wcześniej z nimi do czynnienia? jak się spisywały zimą? czekam na wasze opinie. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem takimi jeden sezon i wg mnie są spoko, przy czym trzeba mieć na uwadze, że ja raczej nie jeżdżę sportowo. Z drugiej strony, żyję prawie w krainie zimna, więc warunki miały teoretycznie trudniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO MariuszaG:)))) otóż proszę ciebie tylko raz w ciągu tych 5 lat trafiła się ostra zima, wtedy to równo dawało ponad 32 na minusie. A pozostałe powiedzmy dały się przetrwać bez większych problemów w tych podlaskich klimatach. Poza tym te podlaskie dziewczyny Gooooorące:)))))) 5 lat= okres studiów (to tak na marginesie). Widze, że z opini wynika, że oponki powinny mnie usatysfakcjonować , powiem szczerze ze generalnie będe jezdzić po drogach asfaltowych, które powinny byc odsnieżane więc myśle, że dadzą sobie radę.

 

Czekam na następne komentarze.... P.S. Kupujcie już teraz zimówki - jest sporo Taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy koi kumple z klubu tuningowego mówią ze te felgi pasują albo do białego albo do czarnego auta...., jutro chyba zrobie foty to wstawie, jak chcesz to moge sprzedać te felgi z oponami w takiej cenie co kosztują felgi nowe (same felgi) a jest jeszcze zestaw montażowy do megane i ukrywane wentle i zaoszczędzisz na montażu opon 100zł... więc jak co to pisz na PW..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam 17" alusy, opony 205/50 (letnie), oraz zimówki 205/55R16 na stali. Chyba przejdę całkowicie na 16", bo 17" trochę mnie "wytrząsają", a sam wygląd auta to nie wszystko. A Megi na 19" to chyba jak wóz drabiniasty wygląda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!