Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i Megane II phII OPONY LETNIE


Hadson

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie jeździłem na tych Continentalach, ale słyszałem o nich bardzo wiele dobrego. Poza tym miewałem już inne modele Continentala i wszystkie były rewelacyjne. Obecnie dałem się skusić na Goodyear Excellence i strasznie żałuję. Następne będą Continentale <ok>

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jeździłem na Continentalach i Kleberach Hydraxer. Obie oponki były zdecydowanie cichsze - co do tego nie mam absolutnie żadnych wątpliwości. Wydaje mi się też, że na Goodyearach samochód mniej precyzyjnie się prowadzi, ale to już może być moje subiektywne odczucie <ok> W każdym razie nie mogę się przekonać do tych opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć jakieś preferencje.Do niedawna jeździłem tylko na michelinkach.

Ostatni zakup renia po prezentacyjna była na zimówkach/zapas bridgestone.

Zakup letnich: test ADAC..de, Zakup Bridgestone TuranzaER300 u wulkanizatora oczywiście.

Dlaczego? Allegro czy sklepy internetowe dają niższą cenę i gwarancję.Wulkanizator wymiana,wyważanie i nabicie azotem gratis. Po podliczeniu kosztów okazało się że jestem do przodu o stówkę.niż bym kupił przez internet a i z gwarancją łatwiej. Opony jak dla mnie leprze od wcześniej używanych ale to tylko moje odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja jeżdżę na Continental SportContact 2 to już drugi komplet opon tej firmy w moim użytkowaniu i jestem zadowolony 205/50 R17 MII GRANDTOUR 1.6 16V <ok>

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pomału szykuję się do zakupu nowych letnich opon i w związku z tym stanąłem przed poważnym dylematem jakie/które, wybrać. Wstępnie mam na tapecie następujące propozycję i chciałbym się doradzić szanownych użytkowników, które, ewentualnie dlaczego są godne polecenia lub uwagi. Z góry dziękuję i pozdrawiam. ;-)

 

1. Fulda Ecocontrol - +10% głębszy bieżnik

2. Bridgestone Turanza ER300

3. UniroyalRallye 680

4. Goodyear Excellence

 

Z zaznaczeniem że dwie ostatnie pozycje to ostateczność, gdyż szukam raczej opon w cenie do 200 zł/szt. :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jakiś fachowiec sie kiedys wypowiadał ze gorzej sie jezdzi na takiej z indeksem H (bodajze na opony.com)

w testach ? fachowiec? ciekawe na czym polegało to gorsze jeżdżenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!