Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy elektrycznie sterowane lusterka = podgrze


Rekomendowane odpowiedzi

Podłącz się do kabla zasilającego tylną szybę i po kłopocie.

Też o tym myślałem ale oryginalnie lusterka są na osobnym obwodzie. Nie wnikałem czemu tak to wymyślili i postanowiłem się nie przekonywać.

Przekaźnik razem z kostką kosztował mnie jakieś grosze, a kabli mam taką stertę, że mógł bym położyć 2-gą instalację w aucie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz bezpiecznik to przewody też pewnie są tylko się kończą w tej kostce na słupku co idzie do drzwi .Sprawdz to sobie

Jeżeli chodzi o przekażnik tylnej szyby to jest on w UCH na płytce .Do lusterek nie ma bo są one w UCH podłączone pod ten sam przekażnik co tylna szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie w samochodzie lusterka są el sterowane i składane, ale nie są podgrzewane, jest bezpiecznik do wkładów dochodzą jakieś przewody i nie grzeją. Z tego co widziałem to wkłady są chyba bez grzania, jeżeli bym kupił wkłady podgrzewane to powinny one działać??

MOże ktoś miał taki przypadek, na zdjęciu widać, że do wkładów dochodzą 2 przewody, są one wpięte w blaszki, ale nic nie idzie od nich dalej.

post-17543-1258306292_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pociągnać zasilanie z UHC podpinając się pod wyjście na lusterka.

O ile jest bo:

Jeżeli masz bezpiecznik to przewody też pewnie są tylko się kończą w tej kostce na słupku co idzie do drzwi .Sprawdz to sobie

Nie ma ani kabli do złącza, ani bezpiecznika, baaaa nie ma nawet pinów w złączu bezpiecznika. Totalna kastracja, co tylko mogli to wycięli :evil:

 

Jeżeli chodzi o przekażnik tylnej szyby to jest on w UCH na płytce

Jesteś pewien, że jest tam przekaźnik ? Jeśli tak to faktycznie nie ma problemu z bezczelnym podpięciem się do kabla lecącego do szyby, o ile oczywiście nie dali jakiegoś przekaźnika z parametrami na styk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

odbiegne troche od tematu.

panowie czy lusterka do scenica I ph2 od anglika sa inne ??

mam w tym drugim scenicu lusterko od kierowcy w ktorym widac tylko bok samochodu mimo ze szko jest juz w skrajnej pozycji a powinienem przeciez widzec "lewy pas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są inne. U mnie jest to samo. Albo trzeba kupić nowe (100 zł w sklepie moto), albo używkę, albo można spróbować rozebrać lusterko i podłożyć coś pod silniczek regulacji lusterka tak aby więcej się odchylało na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z kolegów zmieniał już matę grzewczą w lusterku wstecznym?

Ja kupiłem na allegro i przymierzam się właśnie aby to zrobić ale trochę mnie niepokoi czy odkleję tę starą matę gumowaną i plastik - aby nie nic nie uszkodzić.

 

Chyba nic z tego nie będzie. Podgrzewanie suszarką nie pomaga, plastik trzyma się mocno. Obawiam się aby nie pękło szkło.

post-7719-1261565892_thumb.jpg

post-1-1261565892_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!