Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Starta kierownica po 30k km


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nie pęka, z lewej strony jest wytarta, pół biedy, gdyby to było na gładko, a to się jakoś tak paskudnie wykruszyło.

 

Dodano: 24 lis 2011 - 18:50

No i po naprawie. Wymienione mam obicie całej kierownicy na miękką pachnącą skórę + gałkę zmiany biegów. Dodatkowo Renault wymieniło miech od skrzyni biegów, miech od hamulca ręcznego, a także obszyta została tą samą skórą rączka ręcznego. Całę auto pachnie ładnie skórą.

Naprawa zaliczona chyba do udanych no i miłę zaskoczenie tymi "gratisami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynamique, fotele są chyba grafit z jakimś paskiem na środku szerokim, w kierownica czarna.

 

Załączam zdjęcia zrobione komórką w dniu odbioru z serwisu. Obecnie kierownica lepiej się poukładała. bardzo wygodne w dotyku to jest. Zdecydowanie przyjemniej się jeździ względem oryginalnej "skóry"

post-35977-0-16290100-1323956078_thumb.jpg

post-35977-0-02957800-1323956088_thumb.jpg

post-35977-0-67064400-1323956116_thumb.jpg

Edytowane przez TomusMaximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

A czy ktoś już na tą łuszczącą się "obskórną" kierownicę zakładał jakieś pokrowce?

Bo ja już do tego dojrzałem żeby kierownice czymś zasłonić, bo mnie odraza bierze, jak ja muszę dotykać, a ona się sypie i sypie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

Post nieco stary, ale temat jak najbardziej aktualny i znany wszystkim, którzy mają tapicerki skóropodobne, zwłaszcza w kolorze jasnego beżu. Ostatnio zastanawiam się nad renowacją domowym sposobem kierownicy i gałki zamiany biegów w megane III z beżowym obszyciem. Chodzi mi o zastosowanie renowatora barwiącego. Np. coś takiego http://allegro.pl/saphir-krem-do-renowacji-skory-rysy-zadrapania-i5023265088.html

Czy ktoś próbował może tego sposobu i może podzielić się swoimi wrażeniami? Jaki to daje efekt - chodzi oczywiście o wygląd i trwałość, czy nie brudzi rąk?

Wiem, że na pewno jest wielu użytkowników meganek z jasną tapicerką, którzy borykają się z powszechną mizerną jakością materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Używałem tego środka. Jest drogi ale bardzo skuteczny. Jak masz kierownicę czy gałkę tylko przetartą ale bez wżerów to będziesz zadowolony. Kolor będzie intensywnie czarny. Moje wymagania spełnił w każdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych ubytków, lecz tylko lekkie wytarcie po lewej stronie kierownicy i na gałce. Sęk w tym, że mam wersję beżową, więc część wytarta jest wyraźnie ciemniejsza od tej nie wytartej. Wprawdzie w internecie krążą jakieś filmiki z użyciem tych renowatorów - nawet w megane II z jasną skóropodobną wykładziną, ale niewiele z nich wynika. Czyli niby do sztucznej skóry też się nadaje.

Dlatego szukam opinii kogoś kto użył tego środka do jasnej kierownicy. Jak ona wygląda po użyciu tego środka w ocenie użytkownika? Jakiego koloru renowatora użył? Może jest ktoś taki z forumowiczów?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!