Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o weryfikację Scenica 2.0 16v Automat


maciejka156

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o opinie na temat tego autka: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1840266542

Sprzedawca twierdzi, że jest to autentyczny przebieg...chyba sprawdzić trzeba w serwisie.

Do tej pory posiadałem Sceniac 2000 1.6 16v z LPG manual - byłem bardzo zadowolony (brakowało troszkę mocy i w kabinie jest dość głośno).

Teraz szukam Scenica z większym silnikiem.

 

Co myślicie o jednostkach 1.8 i 2.0? Jak się spisują Automaty w tych autkach?

 

Dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki 1,8 rzadko spotykane, dopiero teraz idą grupowo na nasz rynek, tak samo jak Scenic RX4. Ja mam RX4 z silnikiem 2.0 i jestem zadowolony, założyłem LPG. Nie wierzę w ten stan licznika, choć nie koniecznie on przy nim grzebał. Ogólnie wygląda ładnie. Podejrzliwy bym był odnośnie tego remontu, jakiś rodzynek się trafił wśród sprzedających, bo i rozrząd wymienił, i układ kierowniczy, i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne, ale tak jak Zyga pisze, po co ktoś pakuje w auto tyle kasy na remonty a później sprzedaje i to po dość niskiej cenie :)

Edytowane przez Tomik 1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go obejrzał, nie wyglada na zniszczony, a jest bogato wyposażony. Niech facet podesle zdjęcie fotela kierowcy od strony drzwi- po nim najbardziej widac zużycie i przebieg, w okolicy 150 tys km pojawiają się odgniecenia na lewej krawędzi. Moim zdaniem jest ok, prezentuje się lepiej niż większość sceniców. Może autem śmigała kobietka po mieście - wtedy przebieg mógłby być mały. A nawet jak jest cofnięty o połowę, to nie powinno robić wrażenia na silniku. 2.0 to dobra jednostka. Zapytaj, co było robione ze skrzynią, jak powie że skrzynia jest super i nic nie było robione to niedobrze, bo olej w niej powinno się wymieniać co 30 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!

Facet mówi, że kupił go 1,5 roku temu z przebiegiem 90 tys. Sprowadzał mu go kolega, więc jest pewny tego przebiegu. Układ kierowniczy wymieniał, bo coś skrzypiało i tak mu doradził mechanik - kosztowało to 1200 zł (ma gwarancję jeszcze na to).

 

Na propozycję sprawdzenia w serwisie nie robił żadnych problemów. Chyba go obejrzę.

 

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!