Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

po oryginałach miałem wstawione monroee czy jak to tam się pisze,,, było git. od czasu gdy mam kyb jest znacznie gorzej. Stukają same w sobie, są wręcz za twarde, nie syczą ni trochę (gazowe) na nierównościach, zamiast tego hałasują. Poza tym często czytałem że zdarzają się wadliwe egzemplarze i co dziwnego zawsze w przypadku kyb. Moje wręcz TRZASKAJĄ przy zjeździe dla przykładu z wyższego krawężnika, albo u mnie w mieścinie już wiem jakie nierówności omijać bez przyspieszania...inaczej jest ten TRZASK i nie mówcie mi tu o jakiś poduszkach, wszystko miałem pozmieniane z czego 90% niepotrzebnie bo wszystko było jak najbardziej sprawne. Wystarczy? jak co to mogę jeszcze ponarzekać na kyb ;-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfort będzie niższy, ale jak pojedziesz szybciej to będziesz czuł się pewniej :)

 

Aktualnie z tyłu mam gazowe (na takich stał, jak go sprowadziłem). Jeśli chodzi o komfort to na naszych polskich drogach faktycznie da się to odczuć, ale w sumie przyzwyczaiłem się do tego. Czasami lubię szybciej pojechać i jak do tej pory (odpukać) dobrze się prowadził, więc postawię na gazowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Złamał mi się kolejny amortyzator, ale historia jest dłuższa. Obecnie samochód ma przejechane 122000. Przy 60000 złamał się lewy, wymiana w ASO, przy 80000 złamał się drugi, wymiana obydwu w Batexie w Wawie, zakupione w BHMD. W tym czasie dwa razy z lewej strony i raz z prawej wymieniono na gwarancji uszkodzone amortyzatory (na diagnostyce miały od 20 do 40%), I teraz przy 122000 złamał się kolejny amortyzator. Wszystkie zakładane amortyzatory to KAYABY 551804. Reklamacja jest rozpatrywana. Sam już nie wiem co z tym fantem zrobić. Może jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!