Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie drzwi dolne


Rekomendowane odpowiedzi

Schowki pod nogami.Ale zadałem ci pytanie czy masz włączniki w schowkach? (bo nie wszystkie mają)Zrób tak jak ci pisałem podłącz miernik pod wtyczkę żarówki .Jeden przewód miernika do przewodu czerwonego (patrz schemat) drugi do masy samochodu i otwórz drzwi .Jeżeli miernik wskaże napięcie 12v to jest problem z masą sterującą z UCH. Jeżeli nie wskaże - to jeden przewód miernika do przewodu pomarańczowego drugi do przewodu w skrzynce bezpieczników na którym jest zawsze napięcie plusa.Jeżeli miernik wskaże 12v to jest problem z plusem sterującym z UCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. jutro sprawdzę bo dziś nie dałem rady. Jutro jadę do diagnostyki bo auto starcznie wolno rozpędza, wolniej niż maluch. pierwsze to sprzęgło, co może być takie objawy inne?żeby sprawdzić czy są jakiś błędy i zmienić język na polski.

 

Dodano: 04 gru 2011 - 15:11

czerwony kabel do masy nie pokazał napięcia po otwarciu drzwi. a czarny z plusem? to nie sprawdziłem bo nie wiem z skąd brac plus...chyba ze z akumulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam,

 

u mnie też nie świecą te lampki w drzwiach, nie mam oświetlenia schowków. Masa dochodzi , nie pojawia się plus. Gdzie jest umieszczony ten moduł 645 o którym piszecie , ma ktoś zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

cześć wszystkim posiadam megane 2 2004 r

ja mam trochę inny problem ale dotyczy tych świateł w drzwiach a dokładnie

żeby zacząć od początku nie mam włączników w schowkach w podłodze

światła w drzwiach gasły razem ze podświetleniem podsufitki i wszystko było super

ostatnio pojechałem na komputer i trochę błędów pokasowałem (znajomy na warsztacie miał kompa za darmo)

i od kasowania błędów jest tak że podsufitka gaśnie a światła w drzwiach nie cały czas się palą

gasną dopiero gdy zamknę drzwi kartą

wie może ktoś co się stało i jak to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam jestem tu nowy, mi też nie działa oświetlenie w drzwiach, po podłączeniu próbówki do kostek z drzwi (tam gdzie wpina się żarówkę) w czerwonym i niebieskim kablu zaświeca się próbówka. Czym może być spowodowany brak plusa?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!