Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czarna Skrzynka - rejestrator drogi


sanfran

Rekomendowane odpowiedzi

A mógłbyś zdradzić u jakiego sprzedawcy kupowałeś? Lub napisać na PW, bo zależy mi na tym by właśnie w razie awarii mógłbym u nich coś na gwaracji naprawić / wymienić.

 

 

W ogóle to bym sobie zamówił od razu kamerkę z większą baterią u tego sprzedawcy ;)

Edytowane przez kciuk102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na znanym portalu aukcyjnym, sprzedający luxury-goods_pl, najlepiej zadzwoń i powiedz, że chcesz z większą bateryjką, gość z serwisu będzie wiedział o co chodzi, mnie to wymienili błyskawicznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ta większa bateria przydaje się tylko wtedy, gdy masz niezależne zasilanie kamery, bezpośrednio z akumulatora i np. włączoną funkcję ruchu.

bo inaczej to wystarcza zwykłe ładowanie z gniazda 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zdarzeniu drogowym warto zdjąć kamerkę z zacisku i kontynuować dalej nagranie filmując dokładniej miejsce zdarzenia i ewentualne uszkodzenia pojazdów. Osobiście miałem taki przypadek, na szczęście sprawca kolizji nie miał chyba zamiaru kombinować i wszystko zakończyło się pozytywnie. Być może to zasługa włączonej kamerki, którą trzymałem w ręce. Drugi ciekawy przypadek to mijająca mnie ciężarówka przewożąca maszynę budowlaną z której sypał się żwir w skutek którego powstał na przedniej szybie tgzw. "pajączek", zatrzymałem auto na poboczu i nie przerywając nagrania zdjąłem kamerkę z mocowania i nagrałem zbliżenie pajączka z obu stron szyby plus kilka zdjęć.

Dokumentacja ta wystarczyła do pociągnięcia kierowcy ciężarówki za szkodę z jego polisy OC.

Warto więc mieć sprawną bateryjką :-)

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Masakra jakaś. Dałem się namówić na sprzedaż mojego G1WH i teraz szukam dla siebie nowego rejestratora. Im więcej czytam tym większy mam mętlik w głowie. Może wiecie czy pojawiło się coś nowego w podobnej cenie i jakości G1WH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!